? за паяците

  • 577
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 791
Чудя се дали на моят бебок да му купуваме паяк!? Вярно че е рано, но аз обичам да си планирам   Mr. Green
Та се чудя дали да го слагам в паяк като стане на 6-7 мес., но когато той стане на тази възраст ще е лято и няма да сме си много много у дома, и незнам какво мога да използвам като заместител. А ако започнем да ползваме паяк като навърши 9-10 мес., т.е. като захлади и ще дме си в къщи? Не знам изобщо да го купуваме ли паякът! Четох, че сега го отричат спецеалистите, по някакви причини като преобръщане и т.н.
Дай те ми съвет, мооооооооля  Praynig!!!

# 1
  • Мнения: 2 309
Недей, ние купихме и дъщеря ми го ползва 2 месеца от 8-10 месец, наистина много ми помогна, защото все я носех на ръце, тя не лазеше и все я разнасях из нас, за да й е интересно, иначе плачеше, от друга страна обаче смятам, че той забави развитието й във физическо отношение.

# 2
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И моят съвет е да не купуваш. Дъщеря ми я сложих на 7,5 месеца, но го ползвах малко. След около месец и половина тя откри, че всъщност е по-готино да се движи по мебелите и не искаше вътре. Не мисля, че забавя развитието, но според мен е излишна вещ. Дори и когато го ползвахме, стоеше общо час-два на ден, разпокъсано по 10-15 мин. Добре, че не се набутах да купя, а позвах от детето на едни приятели. Сега продават мисля, че се наричат уокъри. Това е по-разумния вариант, но не мога да споделя от опит дали е удачен.
Съветът ми е да оставиш детето да се развива само, без помощни вещи.

# 3
  • Мнения: 791
А какво е това уокъри?

# 4
  • Мнения: 487
А какво е паяк?  За пръв път чувам.Embarassed Нещо като бънджито ли?

# 5
  • Мнения: 950
А какво е паяк?  За пръв път чувам.Embarassed Нещо като бънджито ли?
Проходилка. Едно пластмасово, в което слагаш детето, за да се учи да ходи, като в същото време не може да падне. Има 8 колелца за придвижване.

Аз сложих моята дъщеря, когато стана на 7 месеца. Много ми е удобно, особено когато съм в кухнята. Слагам я в паяка и я взимам с мен, че тя сама не може да стои.

# 6
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
А какво е това уокъри?
Ето това имам впредвид
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=23_137&products_id=1943

# 7
  • Мнения: 1 102
И аз ти препоръчвам да не купуваш паяк.
Аз слижих сина си на 7,5м. и наистина ми беше много удобно, но детето се научи не да ХОДИ, а да ТИЧА. Вече сме на 4г. и още не знае да ходи бавно и да се пази, все тича.
Според мен с проходилката не се научават да се пазят, което е много много важно.

Общи условия

Активация на акаунт