Цикъл и дуфастон

  • 1 686
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 205
Здравейте моми4ета,

имам един въпрос. Лелката ми закъсняваше много до 50-ти ден я нямаше. Гинеколожката ми изписа дуфастон за 5 дни по 2 и после да го спра. Но ми дойде още на 3-ти ден докато го пиех. Нормално ли е това?? Още преди да го запо4на имах едно много бледорозово те4ение. След като ми дойде падаха едни големи съсиреци 2 и 3-ти ден. Може ли да са предизвикани от Дуфастона???

Усмивки на вси4ки,

с пожелания за 2 4ерти4ки.

# 1
  • Мнения: 4 324
Нормално е да ти дойде докато пиеш дуфастона, а и мисля че и без него е щяло да ти дойде щом има розово течение Wink

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Сигурно и обилното ти кървене е нормално,щом не ти е идвало толкова много време Peace

# 3
  • Мнения: 205
Попитах за тези съсиреци, защото правим опити за бебе, а... И аз не знам луднала съм се тотално. Това закъснение беше много голямо и много се надявах на две 4ерти ама както и да е.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ами не знам за съсиреците и аз по някога получавам.Даже веднъж ми се случи един толкова голям и твърд/извини ме за обяснението/,че и аз си мислех какво ли не,но.........не знам.Дано всичко е наред и другия път да ти закъснее 9 месеца-знаеш какво имам предвид Peace

# 5
  • Мнения: 205
Мерси много за отговорите!!!:))))))

Между другото, днес ми е 23 ден от цикъла и не мога да усетя или видя плодородната цервикална слуз. Знете ли дали може овуто да се повлияе от настинки, вирус или нещо подобно, което ме беше хванало тия дни?

П.П. При дългия цикъл, който имам о4аквах ЦС, тези дни.

От както правим бебе и цикъла ми се удължи, вси4ко ми се разбърка. Никакви календари, нищо не излиза по сметките

Simple Smile))))))))

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ходила ли си на лекар?

# 7
  • Мнения: 4 700
Правила ли си хормонални иzследвания? Най добре отиди на лекар и искай да ти пусне хормони, не само да ти дават лекарства zа предиzвикане на цикъла. Ако има проблем дуфастона не го ре6ава.   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 35 814
Мерси много за отговорите!!!:))))))

Между другото, днес ми е 23 ден от цикъла и не мога да усетя или видя плодородната цервикална слуз. Знете ли дали може овуто да се повлияе от настинки, вирус или нещо подобно, което ме беше хванало тия дни?

П.П. При дългия цикъл, който имам о4аквах ЦС, тези дни.

От както правим бебе и цикъла ми се удължи, вси4ко ми се разбърка. Никакви календари, нищо не излиза по сметките

Simple Smile))))))))
Може да се повлияе, но не мисля че това е причината.
Мери БТ и прави тестове за О.
Обилната ЦС не е признак на О, когато има проблем с нея/с О./.

Общи условия

Активация на акаунт