СHICCO S3

  • 920
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 313
Моля мамите които са имали такава количка да споделят какви преимущества и недостатъци има и заслужава ли си парите???
Интересува ме дали е широка и удобна за бебето?А дали има  летен вариант с помпащи се гуми или е само този с пластмасови джанти и гуми които не се помпат?
Или коя от тези колички да избера?
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 7/products_id/677
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 8/products_id/734
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 0/products_id/153
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 7/products_id/326
Предварително благодаря!!!
 

# 1
  • Мнения: 137
не са ли ти много тежки тези колички?? вече не сте съвсем малки и може би, според мен, е по-разумно да вземете по-лека количка.
на мен лично ми допада най-много спидито.

# 2
  • Мнения: 1 313
Ами аз в момента си продавам ето тази http://family-bg.com/prX_220.htm?osCsid=a9a7ec05d1386912d4177820162d51fb
Дали ще съжалявам newsm78
Е вече съжалявам, че губя 300лв., но ми трябва нещо по-широко.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 044
Не съм я ползвала триколката на Чико,но мислех да си я взимам преди,но ако живееш в блок и асансьора ти е стандартен да знаеш че няма да се събере.Аз само поради тази причина не си я взех иначе много ми харесва,ама няма да я влача по стълбите до 5 етаж Laughing

# 4
  • по света
  • Мнения: 1 587
Аз по принцип не харесвам триколки,но тази ми изглежда доста груба.Чико имат доста по хубави модели. Peace

# 5
  • Мнения: 188
Аз имам триколката на Chicco. Ползвам я вече една година и съм много доволна. Широка е, супер маневрена, минава наистина от всякъде и определено СЕ СЪБИРА в стандартен асансьор /без да се сгъва нищо по нея/ както си е с детето вътре.  Засега ми се е налагало да я вкарвам само в два асансьора, този в блока в който живея /на 2 етаж е апартамента ни/ и в този в поликлиниката където ходим на консултации, че там някои болен мозък е решил, че педиатрите трябва да са на 3 етаж. 
А и благодарение на тази количка детето ми се размина без драскотина след като един малоумник ни удари. Благодарение на това, че е супер маневрена само за секунда с едно движение на ръката от перпендикулярна стана успоредна на връхлитащата ни кола и вместо да мине през количката, се отъркаха една в друга /рамата на количката е от някакъв метал и колата се отърка по нея и измести количката встрани. Така детето ми изобщо не разбра, че е било блъснато.

А за другите колики не мога да кажа нищо.

# 6
  • Мнения: 166
Аз също съм с такава количка на чико s3 и съм много доволна,маневрена,широка и много удобна и изобщо не е тежка,сама си я вдигам съвсем спокойно без дори да  пъшкам  Mr. Green
Живея на 6 етаж и асансьора ни е от тези стандартните,освен количката сме се побирали и 3-ма души. Mr. Green
Мисля,че няма да съжаляваш,ако си я вземеш. Wink
Успех в избора  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 2 044

Живея на 6 етаж и асансьора ни е от тези стандартните,освен количката сме се побирали и 3-ма души. Mr. Green

E явно нашия асансьор е нестандартен,защото в него определено не става триколката Mr. Green

# 8
  • Мнения: 750
Гласувам за S3(моята е с зимен кош и стол4ето за кола)  с две ръце!Много съм доволна....извънземна коли4ка е! Mr. GreenСега от както сме с летния кош как ни заглеждаааат,не е истина-много спортен модел! Party
Супер!
Не я заменям за нищо на света....дори няма да я продам като порасне бебка....ще си я държа в къщи и ще си я гледам! Crazy
Уникален модел е!
Маневренна!
Коли4ка ме4та е! Flutter
Ако можеш да си я вземеш.....не се замисляй за секунда дори!
Само заради тази коли4ка ми се ще пак да съм бебе! Joy
И определено влиза в нашият асансьор...а той е от най малките! Wink
Просто щраквам дръжката на горе и готовоооо... Mr. Green!А освен мен и още един 4овек влиза!
Вземай я.... newsm10

# 9
  • Мнения: 3 457
Гласувам за S3(моята е с зимен кош и стол4ето за кола)  с две ръце!Много съм доволна....извънземна коли4ка е! Mr. GreenСега от както сме с летния кош как ни заглеждаааат,не е истина-много спортен модел! Party
Супер!
Не я заменям за нищо на света....дори няма да я продам като порасне бебка....ще си я държа в къщи и ще си я гледам! Crazy
Уникален модел е!
Маневренна!
Коли4ка ме4та е! Flutter
Ако можеш да си я вземеш.....не се замисляй за секунда дори!
Само заради тази коли4ка ми се ще пак да съм бебе! Joy
И определено влиза в нашият асансьор...а той е от най малките! Wink
Просто щраквам дръжката на горе и готовоооо... Mr. Green!А освен мен и още един 4овек влиза!
Вземай я.... newsm10

не се сдържах  Mr. Green ама нямаш чадър  smile3534

Иначе по темата,наистина е много готина и заедно с Триколката на Пег Перего са много широки модели Peace

# 10
  • Мнения: 1 313
Момичета благодаря!!! Hug
Да наистина е много хубава вчера ходихме до Пиги`с И СТРАШНО МНОГО Я ХАРЕСАХМЕ Peace
Много ме е яд, че преди 4-ри месеца когато купувахме количка не избрахме тази а толкова си я бяхме харесали и изведнъж решихме, чее много тежка.Все още размишлявам дали да продам тази която имам в момента и да си купя Чикото  въпреки, че м/у двете колички губя точно 500лв. или да си карам със старата newsm78
Относно асансьора-влиза в нашият, а освен всичко имаме и естакада на стълбата ама, защо не я взехме Banghead

# 11
  • Мнения: 750
Гласувам за S3(моята е с зимен кош и стол4ето за кола)  с две ръце!Много съм доволна....извънземна коли4ка е! Mr. GreenСега от както сме с летния кош как ни заглеждаааат,не е истина-много спортен модел! Party
Супер!
Не я заменям за нищо на света....дори няма да я продам като порасне бебка....ще си я държа в къщи и ще си я гледам! Crazy
Уникален модел е!
Маневренна!
Коли4ка ме4та е! Flutter
Ако можеш да си я вземеш.....не се замисляй за секунда дори!
Само заради тази коли4ка ми се ще пак да съм бебе! Joy
И определено влиза в нашият асансьор...а той е от най малките! Wink
Просто щраквам дръжката на горе и готовоооо... Mr. Green!А освен мен и още един 4овек влиза!
Вземай я.... newsm10

не се сдържах  Mr. Green ама нямаш чадър  smile3534

Иначе по темата,наистина е много готина и заедно с Триколката на Пег Перего са много широки модели Peace
Нямам ма душа.....и найш как ма е яд...мамка му и 4адър4е измислено...немога да си намеря! smile3511

Общи условия

Активация на акаунт