Искам съвет

  • 1 057
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 195
На 7.04. си правих тест, който се оказа положителен. Вчера бях на ехо и ми казаха, че плода е много малък. Виждаше се само една точица. Много съм притеснена, дали бебчо се развива...Незнам точната дата на забременяване , а всичките ми изследвания са добри. Не съм кървяла и наистина изненадата беше много неприятна. След 10 дни трябва да повторя ехото и ще ми кажат, но дотогава ще полудея. Моля за съвет...

# 1
  • Мнения: 3 334
Честито Hug
Според мен няма причини да се притесняваш...............сигурна съм,че всичко ще е наред.Стискам палци и лека бременост. Peace

# 2
  • Мнения: 1 272
На 7 април или 7 май си правила теста? Ако е 7 май, нормално е плода да е малък. Аз бих отишла при друг лекар, за още едно мнение, ако съм нетърпелива  Peace
Дано всичко е наред Praynig

# 3
  • Мнения: 2 950
Кога ти е била последната менструация? Ако току що си правила тест, нормално е да е много малко бебчето. Това не означава, че не се развива. Аз отидох първия път в 7-а седмица и се видяха само някакви точици. А в 10-та седмица вече си имаме сърчица и бебетата са пораснали. Не се страхувай - аз също се паникьосах, но няма смисъл. Защо мислиш, че има нещо нередно? В коя седмица ти казаха че си?

# 4
  • Мнения: 195
на 7 април е правен теста, може ли при малко седмици да не се вижда добре?

# 5
  • Мнения: 2 950
Кажи в коя седмица ти казаха че си?

# 6
  • Мнения: 195
не ми казаха нищо за седмиците и това ме плаши....

# 7
  • Мнения: 2 950
Е как така няма да ти кажат в коя седмица си? Ти къде ходи на преглед? Трябваше да питаш! Изглеждаше ли ти притеснен лекарят?

# 8
  • Мнения: 195
аз живея в палма де майорка и тук са луди...Казах им за теста и отговориха, че е възможно да съм на малко седмици...

# 9
  • Мнения: 2 950
Ама там явно наистина са луди. Как така няма да ти кажат седмицата! Иди при друг лекар най-добре и не се шашкай. Я кажи кога ти дойде за последно и ще сметнем коя седмица си  newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 978
Ама там явно наистина са луди. Как така няма да ти кажат седмицата! Иди при друг лекар най-добре и не се шашкай. Я кажи кога ти дойде за последно и ще сметнем коя седмица си  newsm78

Подкрепям това мнение

# 11
  • Мнения: 362
http://www.bg-mamma.com/site/component/option,com_wrapper/Itemid,38/ тук може да се ориентираш в оплождането и седмицата

# 12
  • Мнения: 779
ЗА съжаление наистина ще трябва да почакаш още малко  Thinking,но според мен ако толкова нямаш търпение иди и при друг лекар.Времето е най-добрия показател..така,че търпение скъпа...и не бързай...

# 13
  • Мнения: 779
Ама как наистина няма да знаят седмицата тиа Crazy
 #Crazyама че работа..

# 14
  • Мнения: 195
Проблема е,че не помня последния си цикъл, мисля , че беше началото на март, но към 20 си правих тест и беше отрицателен, а април вече положителен. Незнам какво да мисля ще откача...

Общи условия

Активация на акаунт