проблемна бременост

  • 1 204
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте, бремена съм в края на 4 месец но преди месец
 прокървих и се установи че имам отлепване на плацентата някои  имал ли е такъв пробрем и за колко време се пребира плацентата.

# 1
  • Мнения: 4 324
Сега трябва да лежиш и да пазиш леглото колкото си може повече!!!!
Д-рите какво казват? Изписаха ли ти някакви лекарства?

Успех и късмет!

# 2
  • Мнения: 1 044
Аз имах подобен проблем в 16 г. с. Лежах в болница, пуснаха ми две системи с магнезий и кървенето спря.Но после спрях работа и лежах в къщи. После в 24 г. с.пак постъпих с болки в болницата, пак ме закрепиха и си родих в 39 г.с. чак. Така че почивай повечко и споко.

# 3
  • Мнения: 1 919
 Praynig дано се оправиш! Пожелавам ти едно здраво и хубаво бебе!

# 4
  • Мнения: 711
Почивай много и дано всичко да е наред  Hug

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 180
И при мен така се получи в края на 2 месец. Лежах в болница 10 дни на инжекции но шпа. След месец всичко вече е наред. Трябва много да си почиваш, да не вдигаш тежко и да ограничиш пътуванията.
Предписаха ли ти нещо?

# 6
  • Мнения: 15 619
И аз съм като теб.
Прокървих в третия месец, влязох в болница, две седмици след като ме изписах отново прокървих и хайде обратно в болницата. Закрепиха ме, но сега трябва да лежа и основното ми занимание е това да  се чудя на коя точно страна да се обърна. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 В момента продължавам да пия папаверин и нош-па /редувайки ги - една седмица папаверин, следващата нош-па/.
Биха ми също и прегнил от 5000 единици до тази седмица.
 Ще видиш как с това лежане чудеса ще сътворим /най-хубавите/!!!
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 7
  • Мнения: 1 919
 Praynig стискам палци всичко да е наред!

# 8
  • Мнения: 1 053
всичко ще наред сега повече лежане и почивка касмет

# 9
  • Мнения: 2 422
ПОВЕЧЕ ПОЧИВКА И ЛЕЖАНЕЕЕЕЕЕЕ НЕКА МЪЖО ДА СЕ НАПРАВИ НА ЖЕНА Laughing И ДА ПОМАГА В ДОМАКИНСКАТА РАБОТА ТЯ НЕ Е ЛЕКА Praynig Praynig Praynig

# 10
  • Мнения: 1 247
повече почивай и не напрягай за нищо желая ти скоро да се възстановиш

# 11
Благодаря на всички, нещата се оправиха да не казвам голяма дума е все още имам контракции но ми казаха че до края ще продължи така а лекарствата бяха гинепрал и магнерич но от извесно време ги спрях.

Общи условия

Активация на акаунт