? за антицелулитни пластири

  • 1 219
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте, някой ползвал ли е антицелулитни пластири и ако да какви са резултатите.

# 1
  • Мнения: 7 063
Тъкмо щях да пускам същата тема и ще следя с интерес. Simple Smile
Но моят въпрос е относно Антицелулитни пластири  на NIVEA body Good-bye Cellulite.
Тъй като съм много доволна от гела, си помислих дали да не си ги купя и тях. Ползвали ли сте ги?

# 2
  • Мнения: 861
Цял ден чакам някой да пише по темата, ама явно никой не ги е ползвал. Аз главно съм чувала, че излизали много скъпо и не съм сигурна в ефекта-все пак каква повърхност покриват. А и действието им е май 8 часа. Аз имам точно 2 дупчици на двата крака под дупето, така че даже и да не са икономични, всяка вечер като слагам по 2 точно там, няма да ми излезе толкова скъпо. Но дали имат ефект, а и при мен след като не се е повлияло от антицелулитни масажи и целутрон...едва ли. Все пак продължавам да следя темата.

# 3
  • Мнения: 7 063
Мисля, че са 23 лв. някъде, но незнам колко броя са, даже и в сайта не пише ...

 

   

# 4
# 5
  • Мнения: 684
Ще следя темата любопитна съм не съм ползвала тия пластири Peace ако някой е доволен ще си взема и аз bowuu

# 6
  • Мнения: 5
Здравейте, аз съм ползвала тези пластири миналата година- просто си даваш парите на вятъра нулев ефект. Абе номера е - глад/в смисълограничаване в храната/ воля и движение аз така свалих 5кг които ме мъчеха. Hug Hug Hug

# 7
  • Мнения: 7 063
Здравейте, аз съм ползвала тези пластири миналата година- просто си даваш парите на вятъра нулев ефект. Абе номера е - глад/в смисълограничаване в храната/ воля и движение аз така свалих 5кг които ме мъчеха. Hug Hug Hug

За отслабването съм съгласна, че може да се постигне така ...
Целулитът обаче не се премахва с диета и спорт Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 89
Според мен спорта има доста голямо значение за премахване на целулита. Поне при мен правенето на упражнения и скачането на въже помогнаха да си намаля драстично целулита.

# 9
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
  Три приятелки имам, които са ги позлвали и трите са на мнение, че са пълни боклуци.

# 10
  • Мнения: 7 063
  Три приятелки имам, които са ги позлвали и трите са на мнение, че са пълни боклуци.

Жалко Sad
Благодаря за инфо-то!

Общи условия

Активация на акаунт