No mires,entra ya!!! ... ИСПАНИЯ

  • 19 762
  • 284
  •   1
Отговори
  • Мнения: 811
          


                           
                 





                        това сме ние
                                         



           


                         

ANNET               Benidorm/Варна                           
Rali_80               Madrid/Враца                     
GOYA                  Altea,Benidorm/ Павликени
clara                   Marbella/Русе                       
Dormilona           Ontenyente,Valencia/Шумен  Каролина
           




    Хулиган4е       Ceuti,Murcia /Г.Оряховица Гергана Анабел 3г.
Марица             Valencia/Пловдив             Анна Мария 21/02/04
alest                  Valencia/София                Кристина 19/04/06
bari                    Tremp,LLeida/ Свищов     Алисия 04/11/04

Bec                     Azuqueca de Henares/Созопол 
dunda                Albacete/Плевен                Александър и Даниел
gery_to              Denia/Сливен                    Димитър 24/07/06
maripossa          Picassent /Кърджали        Пейко 25/04/95  и Николас 03/04/06
gaby_s               Elche/Габрово                    Георги 12/08/88, Стоян 14/09/90 и Давид 20/12/03

ru600                 Valencia /Плевен                 Никола 03/04/07     
                                                                   
Teya                   Benidorm/Варна                  Ванина 01/04/93

Xapa                  Madrid/Сливен       
ROZI24               Roquetas de mar                  Хектор 28/07/06
Tаni-Bаrabani     Castellon/Плевен
Diddy                  Palma de Mallorca /София     Даниел 14/01/98
friki                     Collado Villalba/Ботевград     Андрес 07/10/06

geri79                 Villena/Плевен                       Мартин
Ameliya               Madrid
VIBORA               Madrid                                    Кристиана 21/03/05
Val                      Toledo /София                       Алекс   20/05/ 04
 Пепи, к'ва е тая бира ма    Madrid/Пловдив   Мариела 05/06/06
zorri t                  Getafe,Madrid/Пловдив          Милен и Виктория
asto                    Santander/Свищов                 Адриана 24/04/07
saby                                                                   Йоана
Dimanna            Sevilla/Варна                           Мария Тереса 26/08/06
                                                                          Тринидад  17/05/04
                                                                          Мария Лусия 19/06/02     

silvimi                                                                 Давид
Silveto               Villa Joyosa                   Валентина 14/02                             




                       


               албум4ето ни



                 стерите ни теми4ки

                         



ИСПАНИЯ,новата теми4ка

Mucha fiesta,poco trabajo...ИСПАНИЯ

Semana Santa....ИСПАНИЯ

Aqui escriben las mamas mas guapas...ИСПАНИЯ

Vamos a la playa...ИСПАНИЯ



Хайде заповядайте в новата ни теми4ка   bouquet.Само с радости да си я напълним  Wink.

Заслугата за заглавието е на Вес   Wink.Да я похвалим  smile3501



# 1
  • Мнения: 1 818
Първа!Първа! newsm44 

 newsm51Успех на новата темичка! Alest ,Вес  smile3501

Браво на Елица и Стоян!

# 2
  • Мнения: 354
Втора, втора newsm68 newsm68

Хайде на кафетоооооо  Coffee Coffee Coffee

Мацки отивам да подавам документи в губерното после ще пиша.

Успешен ден ви пожелавам Peace

                                         
 

# 3
  • Мнения: 1 128
 Mr. Green
Добро утроооооо
Аз пък финала ще го изпусна Tired,но нали сме на концерта на Райна Кабаиванска Mr. Green
Силвето,добре дошла.Мисля,4е е доста рано да даваш каквото и да е разли4но от кърма или АМ,още е много крехко стомах4ето.Моя син е на седем месеца и преди около един запо4нахме с тези работи.Предпо4итам да му давам неща приготвени от мен.Намерих наблизо един екологи4ен магазин и от там купувам плодове и зелен4уци,пюрета на ХИП(ако излизаме някъде)

# 4
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
здравейте моми4ета
тази ве4ер от колко 4аса е евровизия по испанската аз както винаги пак не разбрала  smile3506 Ще стискам палци и много успех на нашите, заслужават го  smile3501
а ако знаете колко ми се спи  smile3507 бебо няколко сутрини ме буди в 5 и после няма заспиване и едни болки какво да ви кажа а той в корвма ми  newsm68 цял спектакъл изкарва, да порасва най накрая тоя корем и да има място 4е поне от болките да се оттърва другото не е проблем дори е много приятно
за мам4етата на които има трябва неЩо за бебоците карефур има годишнина и най голямо намеление имат бебешките неЩа тази събота смятам да видя какво има
оказа се 4е в двата магазина за бебшки истории които имаме тук (пак много цели два) цените са баснословни куна де биахе за по малко от 250? няма смятайте няма да ви говоря за другите цени  smile3516
в4ера много се смях правя си задължителната разходка в обедната по4ивка и се заглеждам както винаги по една витрина и 4увам позната ре4 българска, две мом4ета застанали на близо и ме обсъждат, каква мацкка и незнам си какво и спорят каква съм вси4ко казаха но не и бг и по едно време единия вика абе хубава ама е пълна виж какъв корем има  rotfImbo много ми стана смешно 4е им аказах на хората ами бременна съм не виждате ли (аз съм и с бременните си дрехи шефа нали няма да го има цяла седмица 4е се възползвам)

# 5
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
и пропуснах
4естита ни нова теми4ка браво alest страхотна е както винаги   bouquet  и благодаря на кръницата  Hug Вес

# 6
  • Мнения: 3 098
Добър ден от мен!
Дунда,успех с документите. HugДа разкажеш после как мина. Peace
Фрики,блазе ти Party На концерт ще ходиш. PeaceРазкажи после впе4атления.
Анетт и аз имах много подвижно бебе,не ме оставяе на мира ни денем,ни нощем. WinkНакрая и киселини имах,та не можех да спя. Confused
Да вземеш да идеш на фитнес,какъв е тоя корем,дето си пуснала.... Joy Laughing Wink

# 7
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
честита нова темичка и добър ден да всички!
friki,кажи ми ,моля те, къде и в колко часът е концерта на Райна Кабаиванска.Благодаря ти предварително.

# 8
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Добро утро! Да се разпиша и аз  Mr. Green

На нас не ни остава време да си останем в къщи  Tired Confused, все по задачи нанякъде, и какво накрая? Утре си заминаваме  Cry
Поне оправихме документите, данъците...
Ще трябва да търся по коя програма в Швейцария е финала за евровизията, та може да гласувам от 2 карти  Flutter - испанска и швейцарска  Twisted Evil Mr. Green

# 9
  • Мнения: 176
Ха, честита ни нова темичка!  Mr. Green Само хубави неща да се изпишат в нея!
Ей, как се радвам, че най-накрая сме на финал на Евровизия, сега ако вземем и да спечелим ще е супер  Mr. Green Знаете ли кога е финала  newsm78
Анет, за фитнеса може да ти правя компания, ама подозирам, че моя корем ще се махне по-бързо от твоя  hahaha Joy

# 10
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
ми май има неЩо такова
фитнеса Ще го забвя с няколко месеца 4е сега в гореЩините  Joy и Ще се наслаждавам на възможността да ям на воля без да се съобразявам много много 4е съм такъв 4ревоугодник, само незнам заЩо мъжо расте пропорционално с мен аз имам извинение ами той, да не вземе да ме изненада с някое бебе  hahaha

# 11
  • Мнения: 3 098
Ех,Анетт,ако можеха и мъжете да се бебят.... JoyМе4ти. Whistling
Рали,финала е на 12.05 в събота.

# 12
  • Мнения: 1 128
Саби,концерта е Събота от осем и половина в Teatro español.Купих си билетите по телефона 902101212.Билетите са евтини,най скъпия е 20 евро Mr. Green
ето го инфото
http://www.esmadrid.com/teatroespanol/jsp/ficha_evento.jsp?id=110

# 13
  • Мнения: 3 098
Аз пък да се пУФаля  Laughing-другата година ще гледаме Формула 1 във Валенсия,направо в града вътре. Party
El trazado del circuito urbano, cuyo trazada ha sido desvelado en el Palau de les Arts por el presidente de la Generalitat, que ha descorrido la cortina y ha mostrado un panel en el que podía leerse “Valencia F1 Urban Circuit”. Dicho trazado tendrá una longitud de cinco kilómetros y no discurrirá por ninguna calle de la ciudad ya urbanizada, sino por el actual emplazamiento del Port America’s Cup. El primer Gran Premio de Valencia, que se llamará Gran Premio de Europa, tendrá lugar en el otoño de 2008.

# 14
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Аз пък да се пУФаля  Laughing-другата година ще гледаме Формула 1 във Валенсия,направо в града вътре. Party

Aaaaaa, Марица, там съм  Laughing

Вчера гледах по новините като го съобщиха.... и веднага започнаха да се обвиняват, че е предизборен ход, и като цяло не носело нищо на жителите на града  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт