Въпрос за сватбената рокля

  • 2 487
  • 48
  •   1
Отговори
Днес майка ми по телефона ми каза, че моя бртатовчедка, на която и предстои сватба, иска да вземе моята сватбена рокля. Първо бях съгласна, после за секунди размислих. Не съм решила окончателно.
Вие как бихте постъпили? Мислите ли, че е редно друг човек да носи роклята ви? Каква сантиментална стойност има за вас тази дреха?

# 1
Аз лично бих услужила.Така или иначе няма да я обличам повече( поне така си мисля). Mr. GreenСамо знам ,че една година след сватбата не трябва да се пере или дава на химическо чистене.

# 2
  • Мнения: 6 576
Аз моята не си я давам, не че някой би я поискал.....
Има си голямо петно от червено вино, но важното е, че ми става след ...... години.

# 3
  • на село
  • Мнения: 3 840
Ами сама си решаваш, аз ако съм ще я дам, особено като знам участта на моята  Grinning.
Седеше забутана сумати години и накрая я връчих на голямата ми дъщеря да си играе с нея, правиха си някакъв театър и сега кой знае къде е.
Аз не съм по сантименталностите, но са минали и доста години от сватбата ми де,
затова ти си реши, ако ти се дава - давай, ако не ...

# 4
  • Мнения: 5 468
Ами дай й я де. Какво се съмняваш, че ще стане, като й я дадеш, вместо да стои в гардероба ти newsm78?

# 5
  • Мнения: 209
Аз също дадох моята сватбена рокля на първата братовчедка на съпругът ми, без изобщо да ме гризе съвестта или да ми е кофти.
Само, че нейната сватба ще бъде един ден преди да се навърши една година от моята и ще трябва да си я видя по-рано... Sad (знам,че след сватбата не трябва да я виждаш една година).

# 6
  • Мнения: 1 427
Дай я-ще я направиш щастлива, какво по-хубаво от това! Wink

# 7
Ами дай й я де. Какво се съмняваш, че ще стане, като й я дадеш, вместо да стои в гардероба ти newsm78?
Peace Peace Peace

# 8
  • Мнения: 6 991
Аз не бих я дала. Не че имах рокля Laughing Моя  си е пък.  Crazy

# 9
  • Мнения: 6 039
давам я от все сърце

# 10
  • Мнения: 6 167

категорично не. не мога да обясня защо, обаче.
сигурно , защото никога не съм имала сватбена рокля.
но тя е символ на нещо мое.. моята рокля. моят ден.. моята мечта за тази рокля.., да си принцеса за някакъв момент..
повече бих й подарила/купила/наела рокля по вкуса й.


# 11
  • Мнения: 2 353
  Бих я дала с удоволствие.

# 12
  • Мнения: 364

категорично не. не мога да обясня защо, обаче.
сигурно , защото никога не съм имала сватбена рокля.
но тя е символ на нещо мое.. моята рокля. моят ден.. моята мечта за тази рокля.., да си принцеса за някакъв момент..
повече бих й подарила/купила/наела рокля по вкуса й.



Peace

Също по тези причини не бих я дала. По-скоро бих купила на момичето рокля!
Егоистично, може би, но факт.
Малко са нещата, които не бих дала на друг, но това е едно от тях!

# 13
  • Мнения: 335
То по-скоро булката, дето взема рокля от друг трябва да се колебае и съмнява дали да го прави.

# 14
  • BG
  • Мнения: 794
 newsm78
Аз дори реших да продам моята, защо и някой друг да не и се порадва??

Общи условия

Активация на акаунт