Каква е месечната заплата за бавачка на 8-часов работен ден?

  • 14 110
  • 115
  •   1
Отговори
Здравейте, бихте ли споделили колко плащате на бавачката на детето си, ако имате такава, или ако сте чули от ваши познати...

# 1
  • Мнения: 1 299
Моя позната работи като такава и й плащат 1500 лв за 8 часа на ден, мисля беше 6 дни седмично. Но семейството е много богато. Знам още една - 1000 лв.

# 2
  • София
  • Мнения: 900
Моя позната работи като такава и й плащат 1500 лв за 8 часа на ден, мисля беше 6 дни седмично. Но семейството е много богато. Знам още една - 1000 лв.
#Crazy #Crazy #Crazy

Искам и аз!!!
Ставам бавачка - някой да ме иска за 1500 лева  Praynig

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
Искам и аз!!!
Ставам бавачка - някой да ме иска за 1500 лева  Praynig

За 300 те 'зимам!

# 4
  • Мнения: 1 299
Без майтап, детето е на 2 годинки, бащата е някакъв big boss, а мамчето си щрака по кафета и магазини нон стоп. А тя гледа детето - разходки, учене, ала бала....Но имат и охрана когато ходят на вън, явно бащата е някой тип  #2gunfire Тъй, че не им е чиста работата, така че не мерси, и за 2000 лв да беше.

# 5
  • Мнения: 677
Моя позната работи като такава и й плащат 1500 лв за 8 часа на ден, мисля беше 6 дни седмично.

По твоите обяснения и моите сметки, мацката трябва да взима 9000 лева на седмица..Е те тва е средна класа, баце..

# 6
  • Мнения: 1 299
Не бе бацеее, на месец... за 1500 лв месечно  Joy

# 7
  • Мнения: 68
700 лв- 5 дни в седмицата. Толкова плащаме ние. Но гледа две деца.Сутрин идва в 9 и си тръгва по принцип, когато ние и кажем, че е свободна.
 А, освен това даваме пари за такси, за разни раходи по децата, за които аз лично касови бележки не съм искала, карта за телефон, чиято сметка плащаме ние и , естествно, подсигурена храна. Когато ходим някъде за уикенда или на почивка за повече дни, тя задължително идва с нас- тогава и плащаме допълнително.

# 8
  • Мнения: 677
Не бе бацеее, на месец... за 1500 лв месечно  Joy


7.50 на час излиза така, евала, баце!

# 9
  • София
  • Мнения: 900
По твоите обяснения и моите сметки, мацката трябва да взима 9000 лева на седмица..Е те тва е средна класа, баце..

ОВО Е СТАНДАРТ  Joy

# 10
  • Мнения: 677
По твоите обяснения и моите сметки, мацката трябва да взима 9000 лева на седмица..Е те тва е средна класа, баце..

ОВО Е СТАНДАРТ  Joy

Дрешките не се перат, а вечер хвърляш..
В края на месеца отварят Софияленд само за теб..

# 11
  • Мнения: 3 405
Точно такъв развой очаквах. Е, не бях предвидила действащите лица, ама не се учудвам Grinning

# 12
  • Мнения: 5 539
Бавачката на едно дете от групата на дъщеря ми взема ок. 250 лв. + карта за ГТ
Гледа 2 деца, глади, шета и т.н. Бивша учителка в детска градина, пенсионерка на 50 и няколко год.
И това е стандарт Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 900
Бавачката на едно дете от групата на дъщеря ми взема ок. 250 лв. + карта за ГТ
Гледа 2 деца, глади, шета и т.н. Бивша учителка в детска градина, пенсионерка на 50 и няколко год.
И това е стандарт Peace

Не посмях да пиша,
че ще последва ...................  Mr. Green

Бавачката на тризнаците, на братовчед ми
взимаше 300 лева + осигуровки на 205лв. + транспорт.

# 14
  • Мнения: 1 299
300 лв за гледане на 3 деца  Shocked
Малко е!!!
Но пък като се сетя, че една детска учителка взима толкова, а гледа 30....

Общи условия

Активация на акаунт