плоски брадавици

  • 1 423
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 189
Здавейте дъщеря ми от известно време има плоски брадавици по лицето препоръчаха ми да опитаме да ги махнем в студио Пикасо с лазер.Моля ако някой се е сблъсквал с този проблем да пише.

# 1
  • Мнения: 89
Не знам дали ще ти помогна,тъй като аз съм на 28,но преди около година ми излязоха и на мен на брадата.Започнаха да се разпространяват много бързо и да растат.В козметичния салон,където ми правят електроепилация на горна устна,със същата пинсета ми изгори няколко от тях,но понеже струваше скъпо/по 2лв на брадавица/отидох на кожен лекар.Та той ми каза че е много опасно,ако човека не е лекар да пипа такива неща,тъй като са по лицето,може да се инфектира и т.н.Той ми ги обгори със същия инструмент,като преди и след процедурата дезинфекцира мястото и след това намаза с някакъв мехлем.След това обаче остават много грозни рани на изгорелите места за около седмица-две.Но всичко изчезна и повече не са се появявали.Моят съвет е да проучиш как работят в този салон и квалифицирани ли са хората.

# 2
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Дъщеря ми има такива по ръцете.Бяхме ходили при личната и тя ни каза да купим от лепенките за кокоши тръни.Купихме,слагахме и резултат нулев.Сестра ми от чужбина и донесе лекарство-течно,но и с него не стана.
Ще следя темата.

# 3
  • Мнения: 152
Rumid, преди време бях пуснала такава тема. Аз имах доста  на брадичката. Ходих на лекар и тя ми ги маза с течен азот. Направих две процедури, защото втората ме изгори доста. След това мястото се обели и от тогава /чукам на дърво/ нямам. Самата лекарка ми каза между другото, че те си имат определен период докато си стоят и след това изчезват, независимо дали се мажат с нещо или не. А, също така ми изписа и едно кремче да се мажа вечер. Ако искаш, като се прибера от работа мога да го потърся и да пиша как се казва. Мога да потърся и името на лекарката, ако те интересува. Казват, че е голям специалист. Явно моята кожа е по-чувствителна и явно за това ми е изгоряла. Успех. Много са неприятни наистина, но не мисля, че трябва да ходиш на козметик или да ги горят с лазер. По-добре на лекар.  Hug

# 4
да кажа и аз,

имах преди време на челото и отидох при трима лекари големи специалисти нищо не направиха и като отидох на козметик за кола маска на петте кьошета се намира имат и козметичен лекар в салона тя веднага ми каза, че са плоски брадавици и ми ги изгори, намаза, останаха рани за две седмици и след това нищо лицето ми си е като ново. Само да допълня, че от едното мазило, което един от лекарите ми даде ми станаха толкова много, че бях изпаднала в ужас, така че няма значение дали е лекар или козметик, важното е да е специалист.

# 5
  • Мнения: 430
За подобен проблем и особено ако става въпрос за детето ми, не бих поволила на никой, освен много добър дерматолог, да пипа лицето и.
Аз съм много доволна от Д-р Денчева, в Токуда. Виждам, че не си от София обаче. В Пикасо няма дерматолози или ако има, надали правят самите процедури.
И още нещо, не знам как детето ще изтърпи манипулацията - не е никак приятно. Изгарят се с ток и е болезнено.

Общи условия

Активация на акаунт