бихте ли ... ?????

  • 1 449
  • 22
  •   1
Отговори
интересно ми е, дали ако сте на почивка /море, планина/ бихте оставили детето си спящо в хотелската стая, докато вие с бебефон в ръка се опитвате "спокойно" да вечеряте някъде наблизо

# 1
  • София
  • Мнения: 6 522
да и съм го правила, когато децата бяха в кошари, но лоби бара беше пред стаята на 10-12  м по права линия от леглата на децата и имаше обхват на бебефона. при други обстоятелства - не бих.

# 2
  • София
  • Мнения: 10 825
Бих... когато беше бебе. Сега не бих го направила, защото докато се върна могат много неща да се случат, вече е доста голям

# 3
  • София
  • Мнения: 545
Ами да правила съм го миналата година на морето ... ние на ресторанта на хотела той си спи в стаята на втория етаж. Никакъв проблем  Hug
Тази година пак бих пробвала  Crazy

# 4
успокоихте ме момичета да не се терзая, че съм единствена зарязала детето си спящо и само в стаята, благодаря

# 5
  • София
  • Мнения: 888
И аз сън я оставяла в кошарата като бяхме на море миналата година, но тя никога не се събужда през нощта, за затова си бях спокойна и не я оставя за повече от два -три часа:)

# 6
  • UK
  • Мнения: 1 334
да, оставяла съм я с бебефон в хотел.
но миналата седмица в Португалия едно английско семейство оставило детенцето и излязло да вечеря от другата страна на улицата, като ходили и да я проверяват през известно време. последния път не я намерили-някой е разбил вратата на стаята им и отвлякъл детето.Вече седмица я търсят...Та съм решила да не я оставям повече.

# 7
  • Мнения: 27 524
Да, и тук го правя редовно.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 865
Не. Дори при мисълта за това в съзнанието ми изникват апокалиптични картини: земетресения, пожари и какво ли не още. От това ми се отщява всякаква "спокойна вечеря". Винаги се намират компромисни варианти.

# 9
  • Germany
  • Мнения: 7 879
Да, винаги до сега, като отидем някъде той си спи в стаята, а ние сме в ресторанта с бебефона. Само тази година не знам как ще е на морето, защото ходим на палатка и вече спокойно може да си излезе, ако реши.. но пък там обикновено купона си е на плажа така, че ще видим.

# 10
  • Мнения: 3 423
Не. Дори при мисълта за това в съзнанието ми изникват апокалиптични картини: земетресения, пожари и какво ли не още. От това ми се отщява всякаква "спокойна вечеря". Винаги се намират компромисни варианти.
и аз така
поръчвахме си вечерята с рум сервиз в стаята на първата ни почивка с детето
то си спи а ние с мъж ми тихичко и романтично си вечеряме Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 865
Не. Дори при мисълта за това в съзнанието ми изникват апокалиптични картини: земетресения, пожари и какво ли не още. От това ми се отщява всякаква "спокойна вечеря". Винаги се намират компромисни варианти.
Никога не бих го направила.Много съм страхлива.Особено за децата!Предпочитам да са до мен и да се лиша от някой удоволствия.

# 12
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
да, оставяла съм я с бебефон в хотел.
но миналата седмица в Португалия едно английско семейство оставило детенцето и излязло да вечеря от другата страна на улицата, като ходили и да я проверяват през известно време. последния път не я намерили-някой е разбил вратата на стаята им и отвлякъл детето.Вече седмица я търсят...Та съм решила да не я оставям повече.
Ау, това е страшно! Но в Португалия по принцип не е безопасно. А в хотел ли са били? Аз чух, но не съм навлизала в детайли  Rolling Eyes
Иначе аз започнах да оставям сина като беше на 6 и половина години. Сега с щерката ги оставям но съм в лобито на хотела. Навън не ми стиска да изляза  Crossing Arms

# 13
  • UK
  • Мнения: 1 334
Мери, аз останах с впечатление, че са били в комплекс , в който можеш да купиш/наемеш апартамент, мисля даже, че се охраняват този тип комплекси.
На мен ми се е случвало и друго: В Турция миналата година я сложих да спи на обяд и слязохме да обядваме. бебефона си светеше зелено и не чувах нищо обезпокоително. като се качих горе след около час (на сестра ми стаята беше до нашата) я чух да плаче-тя се събудила, изключила бебефона и ревеше на вратата  Sunglasses Бебефона го изхвърлих  Twisted Evil
Общо взето гледам когато е възможно да наемаме къща/апартамент и да вземаме храна отвън, а когато е невъзможно или ние лягаме по-рано или тя си ляга по-късно и това е  Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 7 242
Не бих. Нямам пълно доверие на техниката. А и все бих си представяла някакви апокалиптични картини....

Общи условия

Активация на акаунт