Кампания - Да намалим скоростта !

  • 754
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
(не е много приятен за гледане, така че който смята да го пропусне)

Този клип http://www.adme.ru/social/2007/05/08/17644/   ще се излъчва по европейските телевизии, като съюза е отделил над 1,5млн евро за тази кампания.  Смятам че трябва да се замислим много сериозно за този проблем особено голям в България.

„Намали скоростта, животът има цена!” !   

Това е призив към всички шофьори, ако имате и познати такива разпратете клипа, нека поне малко се стреснем и започнем да мислим за другите участници в движението !

# 1
  • Мнения: 1 299
Аз по-стресната няма как да стана....Говоря на хората около мен, ама.... Не шофирам, защото изпитвам ужас по улиците...

# 2
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
по-голям ужас е ако не правим нищо да предпазим себе си,близките си и всички останали хора  ... нека бъдем по-отговорни  Peace

# 3
  • Мнения: 3 268
Този проблем със скороста стана огромен.Хората мрат по пътищата като мухи.Страшно е!Имам син на 17 г.,скоро ще стане шофьо.Много му говорим за тези неща,но знам ли колко чува.Господ да ги пази децата ни на пътя baby_neutralИ трябва наистина да даваме най-вече личен пример,те ще се научат.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
„Намали скоростта, животът има цена!” !   
Това е призив към всички шофьори, ако имате и познати такива разпратете клипа, нека поне малко се стреснем и започнем да мислим за другите участници в движението !

Що не вземете да направите кампания към милиционерите :
„Не вземай подкуп, животът няма цена!” !
и  да вземат малко да си вършат работата и да  си събират глобите, за да има реална полза от тях по пътищата.

# 5
  • Мнения: 104
Преди 10 дни един младеж беше решил да ни отнесе, мен и детето ми с количката.Просто му пречехме изглежда и реши да ускори скоростта и да кара точно срещу нас.Да уточня ,че бяхме на тесен път и нямах и къде да бягам.В последния момент се извъртях и той буквално се приплъзна и блъсна само ръката ми.
   Вече си мисля ,че каквито и призиви ,кадри ,статистики,кампании ,стикери и какво ли още не да се измисля,няма да има промяна.Простака си остава завинаги простак.
 

# 6
  • Мнения: 364
Разпратих клипа на всички колеги на съпруга ми! Него лично заставих да го изгледа от начало до край! Ще му държи влага дълго време! След клипчето изнесох дълга лекция, да мисли повече за хората около него, както и за мен. Дано има ефект! Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 23
Трябва да е пълно с такива клипчета и да ги пускат по всички телевизии в прайм тайма и тогава ще има ефект, първо малък, после по-голям. Трябва и родителите активно да се включат в тази кампания.
Трябва да се спре тази война. Ето днес във Враца един абитуриент се размаза с ауди. И всяка година загиват абитуриенти. И всяка година загиват млади хора, чиито  родители им дават колите, без да се съобразяват с последствията. И всяка година загиват стотици и (вече) хиляди хора, заради глупави грешки, заради гъзария до шия, заради кой е по-по-най. 

# 8
Според мен посланието е грешно. Сюжета на клипа също.  Ако искате да му направим анализ. Нормална градска ситуация това би се случило и с 40км/ч и ефекта Би бил същия. Припомням ви двамата които си ги мереха и спряха в масите на едно кафе наскоро. Там трудно някой може да ме убеди че е карано с превишена скорост. Тааа за клипа... другото което показва е абсолютно погрешна реакция на задминаващия което в по-голямата си част е = на неопитност.


За такова послание клипа е трябвало да бъде в този НЕЛИЦЕПРИЯТЕН СТИЛ

!!!! МНОГО МОЛЯ ХОРА СЪС СЛАБИ НЕРВИ ДА НЕ ОТВАРЯТ ЛИНКА!!! 18+

http://www.700mb.ru/28/04/2007/shokirujuschee/ocherednojj_dorozh … ermanii_foto.html

Общи условия

Активация на акаунт