КОЛКО ВРЕМЕ СЛЕД ЛАПАРОСКОПИЯ

  • 6 402
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 247
ЗДРАВЕЙ ТЕ МОМИЧЕТА НАСКОРО МИ ПРАВИХА ЛАПАРОСКОПИЯ ИНТЕРЕСУВАМЕ КОЛКО ВРЕМЕ СЛЕД НЕЯ СТЕ ЗАБРЕМИНЯЛИ.ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРИЯ:hug:  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 715
ЗДРАВЕЙ ТЕ МОМИЧЕТА НАСКОРО МИ ПРАВИХА ЛАПАРОСКОПИЯ ИНТЕРЕСУВАМЕ КОЛКО ВРЕМЕ СЛЕД НЕЯ СТЕ ЗАБРЕМИНЯЛИ.ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРИЯ:hug:  bouquet
а оперативна ли беше,какъв е проблема при теб?и аз миналия месец правих

# 2
  • Мнения: 1 247
ИМАХА СЪМНЕНИЕ ЗА ЕНДОМИТРИОЗА

# 3
  • Мнения: 1 715
ИМАХА СЪМНЕНИЕ ЗА ЕНДОМИТРИОЗА
ендометриоза няма,а въобще има ли проблем?или неизяснен?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 17 951
Моя приятелка, забременя седмица след лапароскопия. Установи се че двете и тръби имат сраствания дори и предложиха ин витро. След лапарото лекарката и казала, че все пак могат да пробват по-нормалния начин (моментът бил подходящ), защото тръбите и се били разширили временно от лапароскопията. Успех!

# 5
  • Мнения: X
здравей, аз забременях през следващият цикъл след лапарото.и сега вече имам една прекрасна дъщеря на годинка. успех!

# 6
  • Мнения: 315
здравейте,
и аз преживях лапароскопия- оперираха ме на 9 май-вчера ме изписаха от болницата.Резултата  е проходима тръба (едната тръба ми я отстраниха преди три години вследствие извънматочна) и работещи яйчници.И аз много се надявам скоро да стане бебето.
успех на всички!!!!

# 7
  • Мнения: 1 247
ИМАХА СЪМНЕНИЕ ЗА ЕНДОМИТРИОЗА
ендометриоза няма,а въобще има ли проблем?или неизяснен?
не нияма проблем ние сме с неизяснен стирилитет

# 8
  • Мнения: 1 247
здравей, аз забременях през следващият цикъл след лапарото.и сега вече имам една прекрасна дъщеря на годинка. успех!
много се радвам за теб   bouquet дано на всички  момичета да се сбъдне мечтата да си имат сладко малко newsm32

# 9
  • Мнения: 1 715
здравей, аз забременях през следващият цикъл след лапарото.и сега вече имам една прекрасна дъщеря на годинка. успех!
много се радвам за теб,а какъв беше проблема при теб,на мен ми правиха фенистрация и изобщо съм много отчаяна,дали ще ми дойде,дали ще има овулация......?Но скоро ще имам отговор на въпросите,надявам се всичко да е ОК,но Божа работа..

# 10
  • Мнения: 1 247
а ми от две години и седем месеца работим по бебе правенето но без резултат всички изследвания сме направели и са ОК др.АЛЕКСАНДРОВ ми предложи да направим лапаро да ме види дали има някакви сраствания,ендомитриоза е слава богу нямаше никакви проблеми

# 11
аз правих лапаро миналия месец и се надявам скоро и при мен чудото да се случи. чела съм и други мнения в други форуми и при всички момичета е различно, но успеха след лапаро е значително по- голям според мен. пожелавам успех на всички и скоро да видим двете чертички.  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 247
аз правих лапаро миналия месец и се надявам скоро и при мен чудото да се случи. чела съм и други мнения в други форуми и при всички момичета е различно, но успеха след лапаро е значително по- голям според мен. пожелавам успех на всички и скоро да видим двете чертички.  bouquet
newsm10 smile3525

# 13
  • Мнения: 5
Ами при мен стана след 6 месеца. Бях с ПКЯ. Забременява се, спокойно

# 14
  • Мнения: 2 422
СТИСКАМ ПАЛЦИ   newsm10 newsm17 EFP smile3504 Misc Baby Bottle newsm32

Общи условия

Активация на акаунт