Направление при раждане

  • 929
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Здравейте, имам следния въпрос. От Пазарджик съм, но съм решила да раждам в София в
"Майчин дом" за да отида там да раждам ще ми бъде ли необходимо направление от наблюдаващият ме до сега гинеколог?

# 1
  • Мнения: 144
Ще ти трябва направление за хоспитализация от личния ти гинеколог за да можеш да родиш "по здравна каса"

# 2
  • Мнения: 4 181
ще ти трябва направление независимо в коя болница искаш да раждаш, ако искаш да минеш по каса.
Като ти дадат направлението можеш да раждаш, където си избереш, независимо дали си в Пазарджик, София, Варна и т.н.
И да те питам нещо, извинявай, че ти се меся, но защо точно в Майчин дом?
По мое мнение това далеч не е най-добрия избор  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 336
ще ти трябва направление независимо в коя болница искаш да раждаш, ако искаш да минеш по каса.
Като ти дадат направлението можеш да раждаш, където си избереш, независимо дали си в Пазарджик, София, Варна и т.н.
И да те питам нещо, извинявай, че ти се меся, но защо точно в Майчин дом?
По мое мнение това далеч не е най-добрия избор  Rolling Eyes
Благодаря Ви за отговорите и сответно информацията. А що се отнася до това защо съм избрала Майчин дом- имам проблеми и от трети месец ходя на преглед там /платен прием/, а сравнение с тук как е болницата имам предвид окръжната #Cussing out, там е идеално. Като започнеш от отношение на персонала та свършиш  до тоалетните  Rolling Eyes. Лежах там една седмица и малко или много имам представа за състоянието, и съм съпоставила условията. Защо какво против имаш Майчин дом?  newsm78

# 4
  • Мнения: 4 181
ще ти трябва направление независимо в коя болница искаш да раждаш, ако искаш да минеш по каса.
Като ти дадат направлението можеш да раждаш, където си избереш, независимо дали си в Пазарджик, София, Варна и т.н.
И да те питам нещо, извинявай, че ти се меся, но защо точно в Майчин дом?
По мое мнение това далеч не е най-добрия избор  Rolling Eyes
Благодаря Ви за отговорите и сответно информацията. А що се отнася до това защо съм избрала Майчин дом- имам проблеми и от трети месец ходя на преглед там /платен прием/, а сравнение с тук как е болницата имам предвид окръжната #Cussing out, там е идеално. Като започнеш от отношение на персонала та свършиш  до тоалетните  Rolling Eyes. Лежах там една седмица и малко или много имам представа за състоянието, и съм съпоставила условията. Защо какво против имаш Майчин дом?  newsm78
ако ходиш конкретно при някой познат лекар ок.
ами аз лично не съм им ползвала услугите така да се каже. Но преди да родя доста се порових за информация за болниците преди да избера къде да раждам и Майчин дом определено не беше много хвален.
Но пак ти казвам, ако ходиш при някой конкретно е друг случай, но иначе да дойдеш от Пазарджик, за да родиш в Майчин дом при случаен екип, на който попаднеш не бих ти препоръчала.
Лека бременност ти желая,още по-леко раждане и едно сладко бебче   bouquet

# 5
  • Мнения: 2 336
Клеопатра благодаря  ти много за хубавите пожелания, но от третия месец ходя там на преглед при определен доктор, и мисля той да ме изражда живи и здрави. За това се дръпвам от Пазарджик в София да ходя, честно казано никак не ми е лесно с корема да пътувам ама няма как щом сме се хванали на хорото ще го играем Joy

# 6
  • Мнения: 9 050
Клеопатра благодаря  ти много за хубавите пожелания, но от третия месец ходя там на преглед при определен доктор, и мисля той да ме изражда живи и здрави. За това се дръпвам от Пазарджик в София да ходя, честно казано никак не ми е лесно с корема да пътувам ама няма как щом сме се хванали на хорото ще го играем Joy

То пътуването с корема е лесно. Обмисли добре обратното пътуване. Подготви се. Мамите тук могат да ти дадът много съвети. Аз лично те съветвам, ако ще пренасяте бебето от София до Пазарджик след изписването, задължително да вземете кошче. На такъв дълъг път е рисковано на ръце да го държиш.
Успешно раждане.

Общи условия

Активация на акаунт