Правили ли сте секс за една нощ ?

  • 19 263
  • 101
  •   1
Отговори
Правили ли  сте секс за една нощ?
На мен ми се слуи на една командировка миналата година и сега ми е много неудобно и некомфортно пред съпругът ми.
Посъветваите ме нещо моля ви защото ще се пръсна........

# 1
  • Мнения: 1 172
За нищо на света не споделяй със съпруга си, ако мислиш, че той ще го приеме за изневяра. Запиши си час при психолог и сподели всичко с него. Хем ще получиш и ценни съвети как да не нараниш мъжа си.

# 2
  • София
  • Мнения: 175
Неудобно ти е защото се е случило или си вложила чувства?

# 3
  • Мнения: 589
Чак пък психолог?!
 Не си вменявай излишно чувство за вина,казваш,че е минало доста време,не се е случило вчера...Не споделяй с никого самия факт,за да не изплува след време и да стане проблем баш когато си мислиш,че се е разминало...
  Важно е за себе си да решиш по своя воля ли го направи,удовлетвори ли те резултата и т.н.Ако го отчиташ като грешка-прости си сама и се поучи от нея за в бъдеще.Ако ти е донесло хубави емоции-кажи си-любопитна бях,можеше и да е ужасно,но това си беше там,в оня момент,моя живот е тук и е друг...В крайна сметка никой не е застрахован,може и със съпруга ти да се е случило подобно нещо някога някъде...

# 4
  • Мнения: 473
Спри да мислиш за това. Мисли се преди да го направиш. Изневерила си, ок случило се е. Защо сега е необходимо да страдаш от гузна съвест? Така или иначе не можеш да промениш нещата вече. Колкото повече мислиш, толкова повече се измъчваш. Няма смисъл, забрави за случилото се. И ако това ти създава душевен дискомфорт не го прави вече.

# 5
  • София
  • Мнения: 978
Спри да мислиш за това. Мисли се преди да го направиш. Изневерила си, ок случило се е. Защо сега е необходимо да страдаш от гузна съвест? Така или иначе не можеш да промениш нещата вече. Колкото повече мислиш, толкова повече се измъчваш. Няма смисъл, забрави за случилото се. И ако това ти създава душевен дискомфорт не го прави вече.

Напълно споделям това мнение

# 6
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ами да го направиш си имала сили и кураж, да си го задържиш като информация - нямаш.
По-лесно е да си кажеш и да ти олекне, да прехвърлиш товара, преживяването и решенията на мъжа си.

И освен, че не си постъпила чесно, сега даже не можеш на него да му спестиш унижението. Т.е. пак искаш да постъпиш егоистично.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Правила съм, да, но не откакто съм омъжена...

И аз съм на мнение, че ще е голяма грешка да му кажеш  Naughty
Запази го за себе си. С течение на времето ще го преодолееш...

# 8
  • София
  • Мнения: 888
Аз съм правила, но преди да се омъжа.Няма лошо в секса за една нощ,  но по - добре да не казваш на съпруга си. Освен, че  ще загуби доверието си в теб и на теб ще ти олекне друго няма да спечелиш. Станалото, станало.... както се казква - човещинка:)Има една приказка човек повече съжалява за нещата, които не е направил, отколкото за нещата,които е направил:)]

# 9
  • София
  • Мнения: 1 352
Откакто съм омъжена - не!
Но ако се случи - не бих натоварила мъжа си с подобна информация.
Нито ти можеш да върнеш времето назад, нито той може да промени нещо.
Живей си живота, загърби случилото се и си имай едно на ум в случай че попаднеш пак в подобна ситуация.
Щото чувството за вина е съсипващо.

# 10
  • Мнения: 1 564


И аз съм на мнение, че ще е голяма грешка да му кажеш  Naughty
Запази го за себе си. С течение на времето ще го преодолееш...
Подкрепям Нати. Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Запиши си час при психолог и сподели всичко с него. Хем ще получиш и ценни съвети как да не нараниш мъжа си.

Охохох, състояния биха направили психолозите, ако така се постъпваше при всяко еднократно бодване  Laughing

# 12
  • Мнения: X
Охохох, състояния биха направили психолозите, ако така се постъпваше при всяко еднократно бодване  Laughing

 Joy Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 3 423
За какви сили и какъв кураж говорите,
бре, като ви се подмокрят гащите, само
ви е до сили и кураж, ай, стига приказки.
Щом си го направила, значи ти се е искало
в този момент и не трябва да съжаляваш.
Що аз не правя неща, дето не ми се искат.
Че и гузна, че и дали да каже, дали да не...
Било, каквото било. Пиши в темата, дали
сексът е изневяра, ще те разкъсат. А иначе
нищо лошо не си направила. Нали не си се
влюбила и не си пипнала някой сифилис.
Свиркай си и си гледай семейството и прическата.

# 14
Кажи му, кажи му!  Party
Ако ти хвърли един бой, ще ти олекне ли на душата?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт