молба за помощ -подарък

  • 746
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 221
Дайте ми идея за избор на подарък  за новородено до 30-40 лв. Благодаря ви

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
Пакет памперси;
шише за хранене, но от по-специалните;
комплект чаршафче със завивка за легло;
комплект добри мазила за след къпане;
някаква по-интересна играчка (тя си е в реда на нещата).

# 2
  • София
  • Мнения: 221
Дайте ми идея за избор на подарък  за новородено до 30-40 лв. Благодаря ви
Благодаря ти ,всичко това което ми изреди не е ли на по-високи цени.Става дума за мъжко подпииване послучай раждането, аз ще ходя понеже мъжо ми е навсякъде с мен. ще има и други подаръци на питки  първи срещи с госпожицата и още и още. Много ми се ще да е нещо много момичешко, защото всички бебета около мен са все момчета синковци, племенници деца на приятелки. Има ли подарък за момиченце който да не е дреха. Може и към магазини с по-нормални цени да ме упътите.От София съм сигурно има магазини с цени които не са от тип Чикко.

# 3
  • Мнения: 1 172
Кът за активна гимнастика, нещо такова:
http://shop.danet.bg/index.php?cPath=73_106

Само, че тези от линка са в по-висока ценова категория. На Chipollino са около 40 лв, има голям избор на по-евтини в Хиполенд в City Center.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 352
Комплект дрешки. Те обикновено се продават по 3 - ританки, горно и шапчица напр.
Не те съветвам да се изхвърляш, защото доколкото разбрах ще те канят и на "погача" и ще трябва да се отчетеш още веднъж.

# 5
  • София
  • Мнения: 221
Понеже съм нетърпелива и  не ви изчетох докрай. Та изтичах до аптеката не знам как ми влезе в главата мисълта за чанта или раница с мазила за госпожици.Та се завърнах с раница и мазила на Нивеа , мислите ли , че  е удачен подарък.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 866
Цитат
чанта или раница с мазила за госпожици

Принципно чантата с козметика е добра идея, особено ако към количката на бебето няма чанта. Аз обаче не съм забелязала бебешката козметика да е различна за момчета и за момичета. newsm78

Ние на запиване с таткото подаряваме неща само на него, а на бебето - като го видим.

# 7
  • Мнения: 4 965
Понеже съм нетърпелива и  не ви изчетох докрай. Та изтичах до аптеката не знам как ми влезе в главата мисълта за чанта или раница с мазила за госпожици.Та се завърнах с раница и мазила на Нивеа , мислите ли , че  е удачен подарък.

А какво разбираш под "мазила за госпожици"? Не съм виждала бебешката козметика да се различава по пол, а и не мисля, че Нивея имат кой-знае какви неща - подходящи за новородено.
Е, най-много майката после да си ги ползва  Whistling.

# 8
  • София
  • Мнения: 221
Аз така си ги наричам за госпожица, принципно са еднакви.


Ние на запиване с таткото подаряваме неща само на него, а на бебето - като го видим.
[/quote]
 а какво точно подарявате на таткото, бутилка с алкохолно млекце ли, дай идея щом трябва и това ще подарим.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 866
Тапи за уши.

# 10
  • Мнения: 4 965
На най-скорошното подобно събиране преди известно време - занесохме на таткото една бутилка алкохол и 1 плюшена играчка с пожелание "да я гушка, докато си дойде бебчето у дома, а след известно време да "порастне" и да прехвърли плюшката на щерка си".
На изписването занесохме вече личен подарък на бебето - дрешки, играчки и т.н.

# 11
  • София
  • Мнения: 221
ха-ха това ме развесели и ако има такива тапи наистина...от къде мога да ги купя. Щура идея благодаря ти. Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 4 866
Тапи за уши се продават в аптеките.

На един пресен татко му подарихме памперс (да го разучава, докато бебето е още в родилния дом), биберон-залъгалка (да запушва устата на бебето през първата нощ), пистолет (пластмасов - да стреля по ухажорите на щерката) и тапи за уши (ако нищо от гореизброените не свърши работа).

# 13
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ние на последното бебе подарихме комплект авентски шишета с биба за новородено, но го дадохме предварително, че да не си купят и те, после на поливането на бебето подарихме хавлийка и дрешки, а в неделя на питката, понеже няма да мога да присъствам, миналата неделя предварително му подарих на бебока плюшено слонче и гащеризонче.

Ма и на Луси количката им подарихме, че беше като нова, а на мене ми пречеше в антрето.

Много зависи колко са ти близки хората. Аз, специално за тези приятели, още доста подаръци ще направя. Много са ни близки!

# 14
  • Мнения: 1 817
Идва лято...Можеш да подариш красива шапка на бебо и едно антиалергично мляко за бебета с висок защитен филтър.
Аз на новородено съм подарявала чаша, чиния и лъжица в комплект. Мисля, че комплект от 7 лигавника също би свършил добра работа!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт