Киселини в стомаха по време на бременност

  • 7 944
  • 15
  •   1
Отговори
Здравейте,кажете как да си помогна с киселините в стомаха по времето на бременноста.УЖАСНО Е.

# 1
  • Мнения: 2 663
На мен ми помагаше само чаша студено прясно мляко и солетки.Не исках да пия никакви медикаменти и карах така.В самото начало и газираната вода помагаше, но с напредване на месеците спря.С тази ми бременност още не мога да се оплача от киселини
Съветвам те да не пиеш сода за хляб, защото изтънява лигавицата на червата, а това не е никак добре

# 2
  • Мнения: 2 677
При всеки е индивидуално. Аз нагъвах солети и пиех кола.

# 3
  • Мнения: 4 546
газираното ме облекчава.
офф: konstans, къде изчезна, издирваме те  People Cop Wink

# 4
  • Мнения: X
Аз ставам и лягам с киселини.
Помага ми отказът от вечеря, иначе спя с вдигната въглавница. Таратор, айрян, газирана вода ме облекчават. Обаче ям Талцид по 2-3 пъти на ден. На моменти не се издържа. А едва влизам в шести месец...  Sick

# 5
  • София
  • Мнения: 1 362
И аз от скоро съм с гадни киселини особено вечер. Отказа от вечеря определено помага, както и отказа от ядене на сладки неща. Поняго обаче се налага да пия и Талцид.

# 6
  • Мнения: 576
И аз по време на бременността имах много киселини. Помагаше ми газирана вода - пиех в неограничени количества!Казват, че който има киселини - бебето ще се роди с много коса. При нас това се оказа вярно! smile3521

# 7
  • Мнения: 6 461
Нормално е да имаш киселини по време на бременност.
Аз и през двете бременности имах и то бяха направо ужасни.
Като родиш ще се оправиш със сигурност.
Хапвах об.бисквити,ябълка
Пийвах от време на време сода бикарбонат.

# 8
  • Мнения: X
И аз по време на бременността имах много киселини. Помагаше ми газирана вода - пиех в неограничени количества!Казват, че който има киселини - бебето ще се роди с много коса. При нас това се оказа вярно! smile3521

Бабини деветини са това за косата. Аз като имам киселини от 3 месец, това бебе много рано е почнало да се развива, беее.  Laughing То още нищо си е нямало, ама виж коса сигурно му е растяла.  Laughing

# 9
  • Мнения: 6 461
И аз по време на бременността имах много киселини. Помагаше ми газирана вода - пиех в неограничени количества!Казват, че който има киселини - бебето ще се роди с много коса. При нас това се оказа вярно! smile3521

Бабини деветини са това за косата. Аз като имам киселини от 3 месец, това бебе много рано е почнало да се развива, беее.  Laughing То още нищо си е нямало, ама виж коса сигурно му е растяла.  Laughing
Да и аз мисля,че са бабини деветини.
Малкият ми имаше голяма коса за сметка на големият , на който косичката му беше едва забележима.
Но киселините ми бяха едни и същи по време на бременностите ми.

# 10
  • Мнения: 576
И аз по време на бременността имах много киселини. Помагаше ми газирана вода - пиех в неограничени количества!Казват, че който има киселини - бебето ще се роди с много коса. При нас това се оказа вярно! smile3521

Бабини деветини са това за косата. Аз като имам киселини от 3 месец, това бебе много рано е почнало да се развива, беее.  Laughing То още нищо си е нямало, ама виж коса сигурно му е растяла.  Laughing
Да и аз мисля,че са бабини деветини.
Малкият ми имаше голяма коса за сметка на големият , на който косичката му беше едва забележима.
Но киселините ми бяха едни и същи по време на бременностите ми.

Може и да са бабини деветини, не ми се спори, само че при нас тези бабини деветини се оказаха верни

# 11
  • Мнения: 576
Предния отговор ми излезе като цитат

# 12
  • Мнения: 6 461
Предния отговор ми излезе като цитат
Няма проблем...разбрахме се Laughing

# 13
  • Мнения: 479
Аз имах страхотни киселини особено последните месеци. Вечер избягвах да ям защото просто не можех да спя в легнало положение а само полулегнала на дивана в хола.

В началото хапвах ябълки и ми помагаха но в края само содата ме оправяше.

# 14
  • Мнения: 1 416
Аз имах зверски киселини последния месец. "Талцид"-ът малко ме облекчаваше, но от нищо не преминаваха.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт