Мами в Гърция-4

  • 30 441
  • 297
  •   1
Отговори
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Здравейте,

хайде на новата тема Wink. Да сме по-активни в нея и само хубави новини да имаме Laughing.
Весел ден  bouquet!


Линкове към старите теми:

мами в ГЪРЦИЯ

kolko ot vas sa v garciq?

Бременните българки живеещи в Гърция


# 1
  • Мнения: 392
честито ни нова темичка!!!
Дано сме по-активни тук, въпреки че започна сезона. И аз тези дни започвам работа и не знам с какво време ще разполагам.

# 2
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
maryloo, какво ще работиш и къде? В сезонната работа най-важно е работното време. Кума ни, например, миналата година беше 4 часа сутрин и 4 часа вечер, което си е гадно, целия ден се губи.

# 3
  • Мнения: 392
В туристически магазин, и аз май ще бъда на разпокъсано работно време, но друго нямам какво да правя тук на Родос, така че не ми пречи. Важното е да имам с какво да се занимавам и за какво да мисля, че иначе откачам.

# 4
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Тeopr, лентичката ти се е преместила, знаете ли вече какво е бебчето? Как се чувстваш?

# 5
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
OLYMPIA ,добре съм, благодаря! Не се показа на миналата консултация, следващата е след две седмици и се надяваме да разберем какво е Wink. Иначе го чувствам вече, даже днес не ме оставя да седя много, явно нещо не му е комфортно като майка му си почива Laughing.

# 6
  • Мнения: 392
чудесно, новата тема върви с пълна пара. Не пишете толкова много, че едва успявам да чета написаното. Laughing Laughing

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 13:21 от maryloo

# 7
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Задайте тема, да поразсъждаваме  Sunglasses

# 8
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Хайде, похвалете се какво ще правите лятото, почивки, гости от Бг, работа, въобще как планувате да го изкарате?
Ние никъде няма да ходим (по разбираеми причини), ако не се взима в предвид пътуванията м/у Солун и Халкидики Wink. За 24.05 ще дойдат родителите ми, после в началото на август сестра ми с мъжа си и децата. От сега си мисля какви ли жеги ще има и дали времето ще е благосклонно към мен Grinning.
Вие сте на ред Wink.

# 9
  • Мнения: 4 111
Zdraveite!4estita nova temi4ka!O6te vi 4eta ot telefona si. Vse o6te 4akame da ni prekarat dom.telefon,minaha 10 dni,a te qvno 6te doidat v posledniq den-desetiq raboten.Kolko 6te 4akame posle za internet,ne mi se misli.Nie sme dobre,az i malkiq si gukame po cql den.Mnogo mi lipsvate,pi6ete,4eta vi redovno!Celuvki i pozdravi na vsi4ki!Pazete se!

# 10
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
liliana_R, интернета го пускат по-бързо Wink, така че не му се притеснявай. За телефона се изненадвам, на нас преди 5г ни го вкараха за 1ден, явно сме били късметлии.

Весел ден

# 11
  • Мнения: 1 536
ей,сладурки честито ни пето място на ЕВРОВИЗИЯ!
Можеше и по добре,заслужавахме го,но   пак в  топ 5 сме ! Ура-а-а-а! bg bg bg
Абе, видяхте ли я тая коза Алиберти преди малко как се подиграваше на България и  българската песен?Трябвало да вземели пример от нас(иронично) и да пратели Ефи Тоди,че можело и в петицата да са сега.......И още гадно коментари и подигравки.НЕ МОГА ДА И ГЛЕДАМ ЗАЕшКАТА ФИЗИОНОМИЯ,КОЛКО Е ТЪПА !Пък и и личи. Joy
Айде, приятен ден на всички!  bouquet

# 12
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
сузи,и аз не мога да я понасям тази жена, за това и не я гледам, то бива злоба.........
Честито ни!!!!!!!!!!!!

# 13
  • Мнения: 392
София днес не съм я гледала, но пък вчера Деси от *Телия ке павла* призова гърците да гласуват за нас. А на Нико от *Кус кус* страшно му харесва нашата песен, така че не всички са на мнението на Алиберти. Даже вчера в няколко кафетерии в Бурнази направиха анкета, коя песен ще спечели - и много чудно излезе бългаската.
честито ни 5-то място!!! Много добро представяне!!! Браво!!!

# 14
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813

 Здравейте,
 не успях да гледам Евровизия(използвам всяко затишие на "малкият принц" за да поспя),но много
 се радвам че сме се класирали толкова напред.   smile3501 smile3501
 Какво да се похваля,лятото ще съм на Родос,таткото обещава да гледа малкият,докато аз се плацикам
 в морето или си почивам,но ще видим докога ще е този ентусиазъм.
 Започнах шофьорските курсове,имам вече 7 часа кормуване.В петък като ме качиха на едно BMW
 то голяма излагация беше-колко пъти изгасва колата,то страх да натисна педала на газта,
 защото като отпраши тази ми ти кола,не мога да намаля до следващата пешеходна пътека или
 кръстовище.Оплаках се на приятели,че от мен шофьор няма да излезе и те ме успокоиха-то
 може и да не излезе,но поне вземи книжка.Днес пак ще се боря с градският трафик.Пожелайте
 ми успех.
 Успешен и доходоносен сезон на всички,може и аз да се включа към работещите по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт