Загубих си личната карта :(

  • 3 880
  • 17
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 917
Какво се прави?

# 1
  • Мнения: 1 299
Отиваш там където си я вадила и си вадиш нова. До тогава си с едно картонче с данните ти, временна ЛК така да се каже. Мисля и глоба плащаш, но аз лично тогава не я платих, не помня защо, но все тая.
Споко. Peace

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Дааа...глоба до 50 лв ...  Twisted Evil ... и голямо моткане ...опитай да си я намериш

# 3
  • Мнения: 6 029
мани глобата.. ама гадното е че някой друг може да я намери:(

# 4
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Мисля, че се обявява за открадната там, откъдето е извадена и би трябвало да няма проблем, ако някой "лош" я намери Peace

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
какво може да направи лошия  newsm78

# 6
  • Мнения: 6 029
Мисля, че се обявява за открадната там, откъдето е извадена и би трябвало да няма проблем, ако някой "лош" я намери Peace

абе и да и не - щото имам познати изгоряли така - изведнъж получават уведомление от Мтел, че имат 400 лв. сметка за телефон и ще ги съдят.. не е приятно. ЕГН-то си е ЕГН... малко хора знаят къде да проверят дали даден номер на лична карта е валиден, а и май никой не проверява за съжаление.

# 7
  • Мнения: 6 029
какво може да направи лошия  newsm78

о много неща вярвай ми. знам за фрапиращи случаи:(

# 8
  • Мнения: 1 299
Ееее, стигаде, и аз съм губила документи. Нищо лошо не се случи. Глобата беше 40 лв. Извадиха ми карта и въпроса приключи. Спокойно. Да отиде да я обяви за открадната и те веднага я обявяват за невалидна.

# 9
  • Мнения: 6 029
Ееее, стигаде, и аз съм губила документи. Нищо лошо не се случи. Глобата беше 40 лв. Извадиха ми карта и въпроса приключи. Спокойно. Да отиде да я обяви за открадната и те веднага я обявяват за невалидна.

не исках да шашкам никой, просто веднага трябва да съобщи, че е открадната за да има черно на бяло докимент, че я е загубила и че ей на старата не важи от еди коя си дата. а не
Дааа...глоба до 50 лв ...  Twisted Evil ... и голямо моткане ...опитай да си я намериш

# 10
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Julie, права си newsm10 Това може да направи само за съжаление и да се надява, че като има документ за изгубената, няма да има проблеми Tired

# 11
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Кажи, че са ти я откраднали  в градския транспорт.

# 12
  • Мнения: 6 029
http://nbds.mvr.bg/ - е тук се проверява валидност на документ за самоличност.

# 13
  • Мнения: 1 733
На мен преди време също ми я бяха откраднали. Ходих  и пуснах жалба до РПУ, в района на което беше станала кражбата. После ми дадоха един временен документ за самоличност. Обявяват откраднатата карта за невалидна. След дълго ходене по институциите, плащане на такса за нов документ плюс глоба за откраднатия, си смених картата.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 917
Ужас, има да се разправям... А трябва да отида в града, където съм я правила ли? Защото вече не живея там newsm78

Общи условия

Активация на акаунт