Хобитите! Или кой кой е в подфорум "Хоби"

  • 186 011
  • 265
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 8
Здравейте!
Казвам се Соня, регистрирах се преди много години, но все само четях. Днес ми дойде вдъхновението да започна да пиша.
От София съм, имам две дечица, висшистка без работа, ха-ха-ха.
Обожавам да чета книги, те са моето хоби.
  Grinning

# 256
  • Таралежът е птица упорита - докато не го ритнеш, не излита...
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета! Да представя и себе си - казвам се Ирена, лекар съм, живея в Плевен и работя в региона на града. Напоследък се увличам по ръчно изработени картички и се надявам тук да срещна съмишленички, с които да споделим опит, техники и изделия.

# 257
  • Мнения: 1 377
Ами и аз да се запиша в темичката. Подобно някои други само чета форума - рядко пиша. Какво да кажа за себе си - най щастливо омъжената жена на света. Със съпруга ми сме фотографи въпреки че само той е завършил това.. аз съм уж икономист ама хич не се занимавам с това - помагам му на него. Фотографията е голямата ми страст.. другите са да прави разни малки неща у дома - пачуърк или декупаж. Заклети пътешественици сме и обожаваме и кафе.. в общи линии двата сайта които имаме се въртят около три неща - Кафе, фотография и пътувания Simple Smile   bouquet

# 258
  • Мнения: 13
И аз да ви се представя! Привет!
Казвам се Диана,на 32 години съм.
Живея във Варна.
Имам 1 прекрасно дете,което обичам безкрайно! Също така и любящ,мил мъж!
Обичам: Да шия някои от дрехите на прекрасната ми дъщеря. Да чета. Да готвя.
Работя като учителка в училище ''Цар Симеон I'' Варна.
Не пуша. Не пия (поне не прекалявам).
Обичам чистия въздух.
Не стоя много пред телевизори,компютри,мобилни телефони и т. н. Лятото пък да не говорим. Половин ден изкарваме навънка. Или на море,или в някой парк караме колелета. Приказка! Flutter
Харесва ми да се грижа за градинката ми с цветенца отвън и то да си имам малка помощничка,която припка около мен през това време.  bouquet






# 259
  • Мнения: 0
Здравейте. Съвсем нова съм в сайта. От няколко месеца само чета постове, но реших да се включа и в коментарите след като  се регистрирах ха ха. Все още не съм станала мама, но скоро ми предстои сватба и живи и здрави сме планували и бременност след това Simple Smile .
Идеята за хоби тема е страхотна. Аз обичам много ръчно изработените бижута и аксесоари като цяло. Обичам да се чувствам уникална. Често ходя на базари (През определено време в Пловдив имаме такива) и си купувам разни красоти. Понякога и сама си ги правя, но напоследък не ми остава време покрай организацията на сватбата. Скоро попаднах на един страхотен творец ако имате интерес мога да дам линкове Simple Smile

# 260
  • Мнения: 712
Здравейте  Hug И аз да се вмъкна при вас Simple Smile
Жулиета, от Варна, на 28 (почти). Мъж - имам, деца - нямам (ама се надявам скоро да имам). С висше образование и завиден трудов стаж (като за възрастта ми), но в момента безработна... И като безработна имам време да се занимавам с какво ли не - декупаж, изработка на дръвчета и цветя от мъниста, квилинг, моделиране, рисуване... Обичам да снимам, ама с фотошоп не работя. Освен това ми е готино да готвя вкусотии за любимия (което вече почва да ни се отразява на талиите), да си гледам двете кучета (децата бесни на мама и тати) и градината (само цветята, доматите ги гледа ММ). Поради рязкото застудяване градината ще остане мираж през следващите няколко месеца, но пък ще има повече време за другите неща Simple Smile

# 261
  • София
  • Мнения: 5 198
Здравейте, приятно ми е.
Аз съм Габи. Едно от хобитата ми е да правя сайтове. Харесвам и фотошоп и всякаква обработка на снимки. Обичам да шия и създавам дрехи, не съм много добра, но ми се отдава. Иначе работя в голяма телекомуникационна компания /на заплата/ . Там осъзнах, че не мога да седя на един стол повече от 5часа. Обичам динамиката.
Имам си момченце на 4г. И той като мен активен и с много интереси.

# 262
  • Мнения: 1
Здравейте,аз съм Пенка от хасково ,по професия се занимавах с машинни бродерии ,но в момента съм си в къщи и си правя висулки от епоксидна смола с цветя.Чакането е дълго докато се втвърди и междинни другото се занимавам с различни,малко рисуване ,но в момента съм луднала по студеният порцелан.пробвах с няколко различни рецепти,но се получават чупливи или напукващи.Може ли рецепта

# 263
  • Мнения: 107
-.-. \- -.-
Иначе казано здравейте. Или поне CQ на морзов език значи това. Ивайло съм аз. От София. Какво правя в тоя сайт и аз не мога дам отговор. Поне полезни неща има. Дет' се вика, ако не беше тоя форум, мъжете сме загинАли! Понастоящем търся работа. Интересувам се от много неща. Залитам в последно време към радиотелеграфията. Морзова азбука, късовълнови, ултракъсовълнови радиостанции и тн. Бях свързочник в казармата преди 20 години и ми е останало. Занимавам се малко с музика. Отглеждам си 3 китари и един усилвател, с който тормозя комшиите. Занимавам се също и с фотография. Единствено избягвам да снимам хора. По-деликатно е, а и аз съм малко социопат, а преди малко жена ми ме нарече психопат. Занимавам се и с графичен дизайн, макар че в последно време съм го занемарил и фотошоп отваряям колото да пипна някоя друга снимка. Повече ме влече 3d графиката. Основно Autodesk 3ds max и от скоро Blender. Занимавам се и с туризъм. Обикалям баирите с моите горски духове, както ги наричам. Спане под открито небе, лагерен огън и горски звуци. Интересувам се от военно дело, хладни, огнестрелни оръжия и военна история. Вкъщи имам арбалет, лък, газов пистолет, една колекция остриета и много зелени дрехи. Обичам авиацията. Баща ми беше дълги години пилот и съм откърмен с керосин. И те така те!

# 264
  • Мнения: 1
Всяка майка е заета най-вече с отглеждането на своето детенце, особено като е малко,но тя трябва да намира време за себе си.Да има някакво хоби, да се отпусне на дивана с увлекателна книга, да вземе лист и боички и да порисува, да гледа един филм на спокойствие.Това е важно за нея да се чувства добре психически и да се зареди с нова енергия, да бъде пълноценна майка.Опитайте мили дами после ще се радвате повече и на децата, а защо не да опитате да правите с децата интересни неща, откривайки изкуствата, музиката, различни спортове на открито и други ваши любими неща. Аз започнах да рисувам и много ми допадна,скоро ще направя картина за вкъщи.

# 265
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен! Казвам се Нора, родена съм в чужбина, но от малка живея в България. Определям себе си като свободна птица. Каквото ми е на душа - правя го! Допреди месец отглеждах гълъб, сега... не съм сигурна и аз какво правя Grinning Пиша поезия и кратки истории, от време на време се опитвам да рисувам. И аз понякога чета форума, но едва сега се регистрирах. Приятно ми е! Simple Smile

Последна редакция: нд, 31 май 2020, 19:28 от Lady Nora

Общи условия

Активация на акаунт