Само аз ли съм така?

  • 1 487
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 424
Момичета,напоследък съм станала прекалено критична към събе си  Rolling Eyes  Когато сутрин се облека и тръгна да излизам,все си казвам " Добре изглеждам,НО.... "
- косата не ми стои добре днес  Tired
- тази пъпка как се набива на очи  Tired
-тези 5 кг как си личат,ужас!  Tired
- тази блузка дали ми стои добре?  Tired
и т.н.
Не мога да си го обясня, прекалено критична ли съм, вманиатчавам ли се да изглеждам добре? Направо имам чувството,че не съм в ред  ooooh!  Винаги съм държала на външния си вид,но напоследък е нещо страшно и все си намерам кусури  #Crazy
Има ли други "луди" като мен ?

# 1
  • Мнения: 6 155
Има. Обикновено е в определени  дни.   Laughing

# 2
  • Мнения: 476
Сигурна съм , че ще ти "мине" ! И аз съм имала такива периоди, в които не се харесвам особено, но бързо се оправям, пазаруването определено ми помага!

# 3
  • Мнения: 123
 Мисля, че няма жена която да няма такива периоди-оглеждай се в мъжките очи.важното за една жена е да се чувства обичана, желана и удобно в тялото си.

# 4
  • Мнения: 1 817
И аз имам такива дни, миличка!  Hug Особено от както съм с тези повече килограми все се критикувам  Wink !

# 5
  • Мнения: 1 282
Определено не си единствената! И аз имам периоди, в които направо се мразя, нищо не си харесвам и всичко в мен ме дразни. Обаче ми минава. Странното е, че в дните, в които не се харесвам ми правят най-много комплименти, а аз си мисля, че ми се подиграват.  newsm78

# 6
  • Мнения: 1 424
Ох, поне се успокоих,че не съм единствената  Grinning  Благодаря ви, явно е период  и ще мине   bouquet

# 7
  • Мнения: 361
Има. Обикновено е в определени  дни.   Laughing
  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 069
Напълно нормално е! Аз последния път, когато бях прекалено критична, реших, че една пъпка прекалено много ми си вижда, не че не беше верно, но грабнах аз ножицата и си кръцнах бретона, точно по модата. Много съм доволна, много добре ми стои, а и промяната е хубаво нещо! Така че, тази критика понякога може и да е градивна, не само депресираща! Гледай смело напред и извличай полза от всяка вреда! Успех!

# 9
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
имам такива дни, напоследък много често... Sad

# 10
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Момичета,напоследък съм станала прекалено критична към събе си  Rolling Eyes  Когато сутрин се облека и тръгна да излизам,все си казвам " Добре изглеждам,НО.... "
- косата не ми стои добре днес  Tired
- тази пъпка как се набива на очи  Tired
-тези 5 кг как си личат,ужас!  Tired
- тази блузка дали ми стои добре?  Tired
и т.н.
Не мога да си го обясня, прекалено критична ли съм, вманиатчавам ли се да изглеждам добре? Направо имам чувството,че не съм в ред  ooooh!  Винаги съм държала на външния си вид,но напоследък е нещо страшно и все си намерам кусури  #Crazy
Има ли други "луди" като мен ?

И на мен като ми излезе някоя мензисна пъпка, имам чувството, че всички гледат нея. Тресе ме параноята яко. Или имам чувството, че съм тромава и подута, като ми се пишка. А пред мензис, всичко ме дразни и всичко мразя, дори себе си.  Grinning

Да не в ПМС?

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Има. Обикновено е в определени  дни.   Laughing
При мен дните преминаха  Mr. Green
Иначе ми минаваха весело, сутрин се обличам, хващам ключовете да си отключа, поглеждам в огледалото, в което си виждам само главата и решавам, че дрехите не ми стоят добре  Crazy
Преобличам се и така 5 пъти, на края тръгвам изморена, но пък и облекчена, че съм си начесала крастата  Laughing

# 12
  • Мнения: 2 266
Всяка жена има такъв период.И на мен ми се случва понякога.

# 13
  • Мнения: 814
Миличка, още със събуждането в леглото започваш да си повтаряш :  "Днес съм хубава, привлекателна" , "Днес ме очаква един страхотен ден!"," Днес се харесвам!"....Самовнушението е нещо велико, изпитала съм го!
Чувала си за онзи лаф на Гьобелс :" Повтори на един човек 100 пъти, че е свиня и ще започна да грухти!" Сравнението е гротескно, но подсказва силата на мисълта и позитивната/отрицателната й енергия!

# 14
  • Мнения: 6 958
ежедневно  Tired

Общи условия

Активация на акаунт