Доволни ли сте от д-р Масларска педиатър от Токуда

  • 13 369
  • 34
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 499
Бихте ли споделили мнението си за д-р Масларска о болница Токуда и какъв е реда за посещение при нея ?

Предварително благодаря !

# 1
  • Мнения: 1 114
Аз утре ще водя бебка при нея и ще пиша. Иначе реда е на да си направиш пациентска карта в болницата и с нея отиваш при докторката.

# 2
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Първо да уточня, че д-р Масларска е Неонатолог, не Педиатър

Много сме доволни от нея. Аз родих в Токуда и тя следи малката от ражаднето.

Първо ви трябва пациентска карта. Можете да отидете на платен прием - 25 лв. или с направление. Ако детето е родено в болницата има право на 2 безплатни прегледа през първия месец.
Неонатологичния кабинет е към локална регистратура Акушерство и УНГ - тел. 403 49 28

# 3
  • Мнения: 10
НЕВЕРОЯТЕН ЛЕКАР  И НЕВЕРОЯТЕН ЧОВЕК!
Тя и целия екип на Неонатологично отделение в Токуда болница се грижеха за сина ни в продължение на два месеца! Калоян се роди два месеца по-ранно със сериозни проблеми, вследствие усложнения от бременността ми! През цялото време Д-р Масларска и екипът , правеха и невъзможното за Калоян! Освен, че му осигуриха най-доброто лечение, през цялото време го обграждаха и с много любов! За  щастие, Д-р Масласка смята, че родителите са част от екипа и ние през цялото време бяхме до Калоян! Имах възможността и да го кърмя докато беше в болницата! Д-р Масларска ме подкрепяше през цялото време и ме посъветва да стана и дарител на кърма (имам в изобилие). От 04/01/2007 до днес съм спокойна, защото имахме невероятния късмет да отидем в Токуда болница и за нас да се грижат най-добрите лекари! За първи път в живота си имам пълно доверие в лекар и това е Д-р Масларска! newsm51
Благодаря на нея и на целия екип!   bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 5 718
Тя и съпругът й - д-р Масларски от Вита са най-внимателните лекари, които съм посещавала.  Peace

# 5
  • Мнения: 207
Виж в здравен справочник.Там може би ще намериш повечко инфо. Peace

# 6
  • Мнения: 3 116
Ние сме при съпруга й, д-р Масларски Wink Той е толкова невероятен човек и лекар, че няма начин и тя да не е  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 337
Синът ми се роди със сериозни проблеми.
Целият екип, начело с д-р Масларска се грижиха с искрено внимание за малкия човек. отношението им е страхотно. пускаха ме да го кърмя до деня на изписването. всички в отделението познават бебетата, които са били при тях. когато ходим на контролен преглед, винаги ни поздравяват, дори при среща в коридора и се интересуват от състоянието на бебо. помнят и проблемите на всяко от децата, което е било при тях.
направи ми впечатление, че д-р Масларска беше в болницата и събота и неделя. самата тя ме насърчаваше да се обаждам по телефона всеки ден, за да ми дава информация.

това, което не ми харесва в болницата, е нечуваната бюрокрация по български, но дано нещата да поолегнат.

# 8
  • Мнения: 1 114
И ние ходим при съпруга и, много съм доволна. Ходих и при нея, за едно изследване, много е внимателна. Но наистина бюрокрацията в болницата е голяма и това не ми хареса.

# 9
  • Мнения: 177
И аз имам много хубаво впечатление от нея. Бихте ли казали нещо повече за бюрокрацията в болницата. Аз съм се ориентирала да раждам там.

# 10
  • Мнения: 278
Страхотна е!!! Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 337
Бихте ли казали нещо повече за бюрокрацията в болницата. Аз съм се ориентирала да раждам там.

например бебчо го изписваха 3 часа, така и не разбрах защо - все някой чакаше нещо. в крайна сметка ни казаха, че епикризата ще ни я дадат следващата седмица. в посочен от тях час отидох (и насред дъжда) чаках един час да дойде докторката, която ме помоли да дойда след още един час. отидох - пак нищо.
обещаха да ми я изпратят - нищо.
отидохме на преглед - оказа се, че компютрите им се сринали. пак ни обещаха....

отделно трябва да обикаляш да се записваш на една регистратура, да платиш, с документа да отидеш на друга....объркана работа.

а и това, което ми се видя странно е, че на етажа с бебетата няма и е един стол или пейка. а при положение, че средно се чака по 30-60 мин направо си е гадно (да не говорим, че бях след секцио).

но предполагам нещата ще си дойдат на мястото, защото техниката и лекарите са на ниво определено. Hug

# 12
  • Мнения: 3 116
Em_ma, това което описваш се случва във всяко едно АГ при изписването Wink На мен не ми изглежда толкова страшно  Hug

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 10:57 от ritka

# 13
  • Мнения: 291
Да се включа и аз Simple Smile Раждах в ТОКУДА и напълно споделям мнението на всички - д-р Масларска е страхотен човек и много добър доктор. Спокойна, обяснява всичко с подробности, винаги е насреща и за най-глупавите въпроси и, което е най-важното, явно изисква същите качества от екипа си, защото всички доктори и сестри в неонантологията са такива   bouquet
(м/удругото, същито важи и за АГ екипа!!!)

# 14
  • Мнения: 3 161
Радвам се да прочета, че сте доволни от докторката, но защо това, че са ви давали да си кърмите бебетата, се изтъква като някакъв плюс? Ми то няма нищо по-естествено от това, може ли това да е предимство на докторката или болницата?

Общи условия

Активация на акаунт