Любимите козметични продукти

  • 570
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Здравейте!
Бих искала да ви попитам какви са според вас модерните козметични продукти - и като форма и като приложение.
Също така ми се иска да разкажете за видовете козметични продукти, които използвате с удоволствие и ви носят удоволствие при използването им.
Поздрави!

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 16:24 от Sissi_82

# 1
  • Мнения: 2 336
Темата май не ви допадна  Sad
Все пак бих се зарадвала да разкажете за козметичните продукти, които ползвате с удоволствие.  Praynig

# 2
  • Мнения: 385
Sissi_82 защо не смениш заглавието на темата, например на "любими козметични продукти" или нещо такова.

# 3
  • Мнения: 2 336
Sissi_82 защо не смениш заглавието на темата, например на "любими козметични продукти" или нещо такова.
Благодаря за съвета. Дано да подейства.

# 4
  • Мнения: 194
Здравей  bouquet Да ти кажа честно не зная коя са модерните козметични продукти  newsm78 ,но ще ти кажа кои продукти ползвам с удоволствие аз ползвам козметиката на Ейвън и съм доволна от гланцовете за устни,тоалетните води,сенкти ,лосионите,душ геловета,а бе въобще от всичките им продукти  Joy

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Любимите ми са гланцовете за устни.На Макс Фактор са.
Харесвам и едни сенки на Буржоа, обожавам кафевите моливи за очи и май това е от мен Laughing
Харесвам и почистващия гел за лице на Ейвън Peace , както и 2 техни маски (едната ми е слабост) Mr. Green

# 6
  • Мнения: 101
В момента любим ми е балсамът без отмиване на Глис Кюр, заради лесното му използване.

# 7
  • Мнения: 530
Най любимо от декоративната козметика ми е гланцът за устни, а от другата лосионите за тяло и душ-гелът(имам един много хубав на Ив роше с мирис на круша)  bath1

# 8
  • Мнения: 1 540
Любими са ми балсамите за коса на Пантен, обожавам ги  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт