менструация след раждане и кърмене

  • 645
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
момичета, има ли сред вас такива, които кърмят и на които първата менструация след раждане е дошла два месеца след това, тоест по време на кърмене. При мен е така и няколко време преди да ми дойде, започна да намалява кърмата. Това дали значи, че ще спре. Какво да направя??

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
Едното няма връзка с другото!Менстр.цикъл ми дойде пет месеца след раждането,кърмих 11 месеца!

# 2
  • Мнения: 66
Сиска, забелязваш ли някаква промяна в количеството на кърмата в дните непосредствено преди и по време на кървенето.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
Никаква! Grinning

# 4
  • Мнения: 8 505
Все още кърмех по време на първата М.Не виждам връзка между двете обаче.

# 5
  • Мнения: 983
Дойде ми 3 месеца след раждането, кърмя и не съм усетила да има промяна в количеството на кърмата ми  Blush

# 6
  • Мнения: 950
На мен ми дойде на 4-ия месец, а на една моя позната още първия. И при двете ни намалява количеството кърма седмица преди цикъла и после се възстановява.

# 7
  • Мнения: 163
Сиска, забелязваш ли някаква промяна в количеството на кърмата в дните непосредствено преди и по време на кървенето.

Аз забелязвам! даже на няколко пъти преди да ми дойде имах болки в яйчниците и ми намаляваше временно  кърмата. Кърмех на поискване - изключително. От 31.05 съм в мензис за 1ви път след раждането и е доста обилен...бая се стреснах, а кърмя доста интензивно....

Общи условия

Активация на акаунт