Изпратете вашите истории за кърмене!

  • 44 756
  • 191
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
Изпратете вашите истории за кърмене на  - темата е по ваш избор - може да е за началото на кърменето на бебето ви, за преодолени трудности, за радващи ви моменти, отбиване, захранване, съчетаване на кърмене и работа, съвместни преживявания, моменти, в които кърменето ви е помогнало... изобщо - каквото ви вълнува  Grinning
Ако имате повече истории - пратете ги!
Не забравяйте да укажете вашето име и град, както и името на детето и актуален e-mail.
Най-интересните/вълнуващи истории ще бъдат използвани в ЛЛЛ бюлетина и сайта, както и в про-кърмачески материали за списания (след изричното ви съгласие - ако не сте съгласни, моля, отбележете!)
Може би някои от историите ще могат да се използват и за Световната Седмица на Кърменето 2007 - ако стане така, обезателно ще има подобаваща актуализация.
Мисля, че може да стане отлична подборка Simple Smile
Ако имате желание/възможност, можете да добавите снимка (ваша с детето или само негова), ако е подходяща и има възможност - може и да бъде добавена към материалите.
Хайде, момичета Simple Smile Седнете и напишете най-вълнуващите ви моменти.

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 11:50 от Бу

# 1
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ще седна, Бу, да напиша. И това ще е повод да ни снима някой в най-новата ни акробатическа стойка, почти на челна стойка суче понякога маймунчето.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
И аз ще се включа.

# 3
  • Русе
  • Мнения: 150
И аз ще разправям за моите перипети с кърменето.Дано помогна с нещо. Grinning

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
А тези истори къде могат да се четат? ИЛи други истории за кърмене на български? Искам за агитация да ги ползвам....

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
А тези истори къде могат да се четат? ИЛи други истории за кърмене на български? Искам за агитация да ги ползвам....
Чакай да насъберем първо истории, де Grinning

Иначе:
Най-интересните/вълнуващи истории ще бъдат използвани в ЛЛЛ бюлетина и сайта, както и в про-кърмачески материали за списания (след изричното ви съгласие - ако не сте съгласни, моля, отбележете!)
Може би някои от историите ще могат да се използват и за Световната Седмица на Кърменето 2007 - ако стане така, обезателно ще има подобаваща актуализация.

Така че, Янтрич, сядай и пиши.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
Ами аз си нямам история! Нито съм предолявалава каквито и да било трудности и проблеми. Значи бременях си спокойно, нищо не правих. После родих и си купих един ланолин за кръмачки (тука само казвам - много скъп бе! 20лв за 30мл Money ама пък за 8 месеца съм едва започнала втората тубичка, мажа нарядко ). Иван-Асен винаги си е ял добре, качвал добре, срал добре (щото много народ се оплаква от запек). За 8месеца не е правил кърмаческа стачка, нито пък съм имала периоди на усилен растеж за да суче начесто.
Да можеше само трите нощни хранения да ги сведа до едно....... Praynig Ама тва да му е кусура на кърменето. Значи по-здравословно, по-евтино, по-удобно от всеки друг начин на хранене на бебе. Mr. Green

Последна редакция: пт, 18 май 2007, 13:03 от Янтра

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
Еми значи това опиши - едно спокойно кърмене без трудности Grinning

# 8
  • Мнения: 302
Здравейте приятели!

И ние сме по-скоро, като колежката Янтра - НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ!  Grinning Това ипожелаваме от сърце на всички майчета и техните рожби!  Heart Eyes

За да има калабалък, ще заформим една историйка, с разни нещица. Може пък да бъдат от полза на някого, знам ли.

Поздрави!  Sunglasses

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
Ти докторе откога кърмиш? Laughing Mr. Green

# 10
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Аз не знам дали ще кажа нещо интересно по темата, но пък можа да направя снимки и да ги пратя... и аз пробвам на "челна стойка", но по-скоро заради веселбата, не че е злоядо Писунчето. Много е сладък като седне в скута ми (още е на 4 месеца и не може да седи сам), засуче жадно и ме гледа влюбено в очите  Simple Smile Както казва тате: "гледате се като змия и факир"  hahaha

# 11
  • Мнения: 5 026
Ще се включа  Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 932
Аз имам доста истории - то не бяха запушени канали , температура , болки , после намаля кърмата , какво ли не . Що неща изчетох , сега съм един истински консултант на всичките ми приятелки , дето родиха след мен . Ще напиша , поне имам огромно желание , стига дзверо да ме остави намира да си подредя мислите.

# 13
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
А до кога трябва да ме обземе музата за писане?

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
А до кога трябва да ме обземе музата за писане?
Няма краен срок Grinning
Ако се натрупат повече разкази, с времето ще обявяваме различни тематики (които ще се въртят през определен период), но засега - кой каквото иска и когато иска.

Общи условия

Активация на акаунт