Координати на фирма за превоз товарене разтоварване

  • 549
  • 2
  •   1
Отговори
Скоро ще се наложи да се местя и ще ми трябва  превоз и товаро разтоварачи Моля яко някой е ползвал  скоро , да напише  координати  .Става въпрос за София.

# 1
  • Мнения: 8 999
0887 473354
Не знам дали са най-добрите, но ползваме услугите им вече 3-4 пъти и сме доволни. Заявяваш какъв обем ще се товари/пренася и те преценяват каква кола да ползват. Студенти са /фирма/ и са доста чевръсти и яки. Успех и дано да съм помогнала.

# 2
  • Мнения: 142
Скоро ще се наложи да се местя и ще ми трябва  превоз и товаро разтоварачи Моля яко някой е ползвал  скоро , да напише  координати  .Става въпрос за София.

Студентско хамалско дружество Сърничка Grinning 2 пъти съм се местила с тях, пренасяли са целият ни офис - на 300 души нещата. Аз съм много доволна, макар че последния път двамата младежи нещо се туткаха повече отколкото ми се щеше и леко ни натовариха с цената, но може би бяха уморени от друг обект. Мисля, че е добра идея да се поръча преместването да е рано сутрин, за да са свежи младежите. 0888252222 и 9252222 са им телефоните.

Ако нещо не те кефят тези - пускаш в гугъл търсене за "хамали" и ще ти излязат много. Има опция да си поръчаш само товарен превоз - около 25 лв на час или превоз с хамали - по-скъпо - при сърничките май беше към 40. Искай точна цена още при поръчката за час, защото имат навика да си съчиняват леко после. 

Общи условия

Активация на акаунт