Добър педиатър - предложете!

  • 972
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Мили майчета, моля ви да ми помогнете да намеря добър педиатър! Личната само ме дразни, току-що ми отказа домашно посещение / не е за първи път/. Голямото ми дете е болничко, с червено гърло и кашлица, страх ме е да не е заразно за бебето, че имам вече неприятен опит. Живея в "Борово" и ако сте доволни от някой лекар, моля пишете! Нямам претенции, може да е и от друг район, стига да е отзивчив и да мога да разчитам денонощно на него. Все пак посещенията се заплащат, не знам какво се дърпат! Благодаря ви!

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
да се информирам само: педиатрите длъжни ли са в събота и неделя да ходят по домовете #Crazy

нашата педиатърка ми е дала телефони на един Мед Център, на който ако има нещо в събота и неделя да търся дежурни лекари от този Мед Център.

Иначе през седмицата - няма проблем, ама за събота и неделя за първи път чувам да има посещения по домовете от педиатри, освен, ако не сте се разбрали за допълнително заплащане Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 797
Лиорена, кажи кой е този мед. център и би ли дала телефони, моля те. Все така се случва, че  в почивните дни имаме нужда от лекар и се чудя къде да ходя.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Цитат на: Маги
Лиорена, кажи кой е този мед. център и би ли дала телефони, моля те. Все така се случва, че  в почивните дни имаме нужда от лекар и се чудя къде да ходя.

Личната ти лекарка трябва да е подписала договор с въпросният медицински център, за да дойдат на домашно посещение. Иначе ти отказват или те карат да ходиш на място там.
В почивните дни можеш да викаш бърза помощ на мен днес не ми отказаха и за 30 мин. дойдоха. Питай лекарката си има ли договор с някой от центровете за спешна помощ, ако няма би трябвало тя да идва на посещения.

# 4
  • Мнения: 1 180
Личната има договор с един център, но самата тя се е изказвала не особено ласкаво за тях. А за заплащането - плащам й винаги, когато идва в къщи, поне по 15 лв. ако е през седмицата. Идвала е и през уикендите, при това мъжа ми я взима и я връща. Като отида в мед. център, те ми кажат едно, после тя променя лечението и просто не съм очарована от този метод на работа, затова искам да намеря друг педиатър.

# 5
  • София
  • Мнения: 797
Valeria, прочетох в съседната тема за притесненията, които си изживяла, наистина аман от компетентни лекари. Да нашата педиатърка ни е казала, че има дежурни, в центъра в който работи тя, но те не са педиатри и аз вяра им нямам. Ходила съм аз там по-спешност и меко казано бях разочарована. Затова се итнересувам, ако има някъде дежурни педиатри, мислех, че Лиорена говори за детски център, та за това попитах.
   А що се отнася до темата на момичето, не знам добър педиатър, който да е на разположение денонощно( срещу заплащане, разбира се). Ако някой знае, надявам се да се включи.

# 6
  • Мнения: 89
По всяко време на денонощието с много компетентно мнение д-р П.Стоянов 0888619839 .Винаги идва у дома.Прегледа струва 20лв.

# 7
  • Мнения: 1 180
А би ли ми казала горе-долу в кой район на София е и със собствен транспорт ли е, или трябва да му се осигури?

Общи условия

Активация на акаунт