Киста на щитовидната жлеза-къде за операция

  • 1 295
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 404
На моя близка са поставили днес такава диагноза и са препоръчали спешна операция SadМолбата ми е за координати на добри хирурзи и евентуално ендокринолог за потвърждаване на диагнозата.Тя е била в Пирогов,но не помни името на специалиста.
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 1 416
Киста или възел има приятелката ти? На ехограф ли са я гледали в "Пирогов"?
Координати най-вероятно има в този подфорум. Нека първо отиде на еднокринолог, според мен, да получи второ мнение и тогава да прибягва към операция. 

# 2
  • Мнения: 1 404
Лора,казали са и,че е възел.Благодаря за адреса,ще погледна сега.

# 3
  • Мнения: 17 407
Възел и киста са различни неща. Кой  еказал, че е за операция? Трябва да я види ендокринолог, да се изследват хормно и т.н. Това направено ли е?

# 4
  • Мнения: 1 416
Киста и възел наистина са различни неща.  Simple Smile
Аз също имам възли на щитовидната жлеза, но не съм се оперирала. И нямам желанието да го правя...
 

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Ако потвърдят диагнозата на приятелката ти и се наложи операция ти препоръчвам клиника КАСПЕЛА в Пловдив. Работят със Здравна Каса. Дори от София изпращат пациенти за такива операции. Клиниката е страхотна, условията са идеални, но най-вече специалистите са това, което кара хората да я посещават. Говоря от опит.

# 6
  • Мнения: 1 404
Мерси за отговорите.Машинално съм сгрешила вчера,киста е със сигурност,написала съм възел без да искам.Днес ще ходи при доц.Начев-в ендокринологията.Момичето е съвсем младо-на 19 и е много уплашено,дано да се размине операцията Praynig

Общи условия

Активация на акаунт