Днес съм радoстна, защото ...

  • 32 521
  • 412
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 324
Подфорумът е тъжен наистина и ако ние не се създадем малко радост, няма кой друг.
 
За какво сте радостни днес, кое макар и мъничко нещо ви накара да се усмихнете, кое нещо накара стрцето ви да засияе от радост. Нека пуснем лъчът надежда и в този подфорум.   Hug

Нека аз да започна, не е от днес, но е нещо Wink Радостна съм защото бяхме на разходка и разгледахме една много хубава пещера, по инициатива на моя мъж, а това е бая нещо Wink По принцип аз съм инициатор на подобни събития Simple Smile

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 08:55 от [desi]

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
радвам се просто от факта, е съм убедена, че всяка от вас ще се разпише и тук..... ако не днес то утре!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 941
Днес, Лъчко пак ме сгря със своята беззъба, предана усмивка. Обичам го, чувствам се пак изпълнена. Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 7 109
Когато съм тъжна намирам и в какво да си намеря малко радост. Явно съм такъв човек. На моменти си мисля, че съм повърхностна, но щом това ми помага, го приемам като качество.
Преди няколко дни, на рождения ми ден на баща ми, чух майчето си отново да пее. Не ми се беше случвало от 3 години.  Heart Eyes

Джанките са родили. Сега излизам навън целево и ще опаса няколко. Преди малките хунчета от блока да са ги опоскали.  Grinning

Специално днес - снимките на усмихващото се вече малко слънчице на Ламята ме зарадва.

Къщата ми е разбутана в очакване на монтажистите, които ще сменят дограмата. И въобще не ми пука.  Simple Smile
Излизам да ме погрее малко слънцето.

# 4
  • Мнения: 651
Тръгнах си половин час по-рано от работа, макар и за да уча по английски  Simple Smile.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 098
А мен ме радва , това че си пуснала тази слънчева тема.
Радва ме това, че се опитвам да не робувам на желанието си да имаме
живо и здраво бебе, и започвам да вярвам все по-силно, че скоро
ще бъдем истински щастливи. Радва ме че иде лято и ще се отлита към
необхватната морска шир. Щастлива съм за това, че сте тук, и сте ми близки,
всяка една от вас ми е безкрайно ценна. А на една лигличка като мен,
и трябват откачалки като вас.  Hug По-късно ще изброя още много неща които ме радват.
Цунки и гушки, без мушки  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 7 109
Сега ще насъскам Муши, ако не черпиш една бира.  Mr. Green
Шопинг терапията от преди малко - взех си някакъв грозен и безумен панталон, но изтормозих една ужасно любезна и услужлива подавачка.  Grinning

# 7
  • Мнения: 345
Джанките са родили. Сега излизам навън целево и ще опаса няколко. Преди малките хунчета от блока да са ги опоскали.  Grinning

Специално днес - снимките на усмихващото се вече малко слънчице на Ламята ме зарадва.
/quote]



И аз съм им фенка  - и на двете  Mr. Green Hug

# 8
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Радоста съм, защото гледам пред монитора на компютъра снимката на усмихнатия ми син и си спомням как сутринта ми каза "Мамче, много те обичам - а ти обичаш ли ме; а после, като потвърдих продължи - Дай ми две целувки да си имам за мен".
Радвам се, че сестра ми е бременна и октомври ще ставам леля  Grinning
Обичам ви  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 74
Ето ме и мен още една радостна  Hug Днес съм радостна, защото вчера прописах във форума, започнах да чета в теми, които дори не смеех да отворя преди и чувствам огромно облекчение    jumpuu и не на последно място една от вас  Heart Eyes ме направи безкрайно радостна преди малко и денят ми ще бъде слънчев...  Hug

# 10
  • Мнения: 345
Ето ме и мен още една радостна  Hug Днес съм радостна, защото вчера прописах във форума, започнах да чета в теми, които дори не смеех да отворя преди и чувствам огромно облекчение    jumpuu и не на последно място една от вас  Heart Eyes ме направи безкрайно радостна преди малко и денят ми ще бъде слънчев...  Hug

Добре дошла си и за в бъдеще. Hug  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 595
 И аз съм радостна. Защото след всичките прегледи, резултати, купища лекарства и лечения с неизвестна продължителност, се прибрах в къщи разплакана и изтерзана, но прочитайки какво сте писали вие, момичета, ми стана едно такова спокойно...и хубаво.... Нямаше как да не се заразя от вашия оптимизъм и надежда.
                             Гушкам ви и ви благодаря  bouquet

# 12
  • Мнения: 4 700
И аz съм радостна, zа6тото днес ми дойде. Сега 6те zачудите как може да се радвам, че ми идва, та нали всички НЕискаме да ни дойде. Е да ама аz преди точно 14 дни имах овулация zа пръв път след аборта ми и днес като по учебник на 14я ден ми дойде лелката. newsm44 Радвам се zа6тото днес zапочнах да пия фолиева киселина и смятам да zапочваме с бебеправенето. Дано успея да ви предам поне половината от моята радост. smile 3525

Радвам се и че ви има, ако не бе6е тоzи форум о6те 6тях да се лутам с проблемите си беz да zнам какво да правя. Благодаря ви   bouquet

# 13
  • Мнения: 515
Радвам се че все пак я има и тази тема БЛАГОДАРЯ Верити.  
Радвам се че много момичета вече са се разписали тук.
Радвам се че въпреки болката пак намираме сили да се зарадваме.
Радвам се че ги има и моите племеннички Симона и Мария които сгряват сърцето ми всеки път когато са около мен да са живи и здрави.
Радвам се че имам до себе си страхотен съпруг който много обичам и който всячески се опитва да ме разведри когато ми е кофти.
Радвам се че ги има приятелките ми които бяха и са винаги до мен дори когато не съм добра компания за никого.

Радвам се че има толкова много неща за които да се равам а бях забравила................

# 14
  • Мнения: 388
Радвам се, че с тези загуби на бебчета намерих най добрите ми приятелки тук.
Радвам се, че докато бях бременна тук  ме подкрепяха и ми дадоха сили до края.
Радвам се на дъщеря ми за една нейна усмивка.
Радвам се че Ви има!
Обичам Ви!

Общи условия

Активация на акаунт