Споделете проблемите при растежа на зъби

  • 709
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
Имаше ли бебето ви някъкви физически неразположения преди да му изникнат зъбките? Ако да какви?

Последна редакция: вт, 08 май 2007, 17:39 от babajaba123

# 1
  • Мнения: 479
Ние определено вдигахме температура при растеж на някой зъб.

# 2
Става неспокойна,цялата е олигавена и в резултат на това брадичката й се обрива.Но това е нищо, в сравнение със самия процес на никненето. Sad

# 3
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
Т , разстройство , отказ на храна ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 368
Влади от известно време е неспокоен, поддържа от два дни лека температура 37.2-37.4. и разбира се е целия олигавен и всичко бута в устата. А един ден имаше и разстройство.

# 5
  • Мнения: 5 393
При Иво растежа на зъбите е свързан с ужасно обилно слюноотделяне.От както е станал на 3 месеца се лигави нонстоп ooooh!И до сега е почти винаги с лигавник.Спира да се лигави най-много за седмица и после всичко наново.Рядко вдига температура, но е кисел, особено когато избиват кътниците и кучешките.Като цяло леко преминава растежа на зъбите при него.Остават му още 4 или 6- не съм сигурна.

А, забравих- много е възможно и да има загуба на апетит.При Иво имаше няколко такива момента също.

# 6
  • Мнения: 7 723
При голямата ми дъщеря растежа на всеки един зъб
беше свързан с всички придружаващи го неразположения.
Не разбрах, обаче на малката кога й порастнаха всичките...    33uu

# 7
  • Мнения: 46 437
При дъщеря ми нямаше нищо. Нито един не съм усетила кога е избил.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 737
Обичайно отказва да яде и вдига температура в продължение на около една седмица преди всеки зъб, а в продължение на около месец нощният му сън е неспокоен. За съжаление с всеки следващ зъб става все по злееее  cry Вече имаме 16 зъба, остават само още 4, ще се борим, няма да се даваме  tooth

# 9
  • Мнения: 8 505
Първите-с разстройство,при някои кътници и кучешки вдигаше Т.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 967
Имаше доста неразположения: разстройство, сополи, кашлица, кисел беше, зачервени бузи и зачервено дупе.

# 11
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Лека хрема, разстройство, киселеене и неспокоен сън.

# 12
  • Мнения: 266
Проблемни бяха само кучешките зъби-поне за сега.Неспокоен сън,раздразнение,хрема,отказва храна.Сега расте кътник но няма проблеми,само си завира ръцете постоянно в устата.

# 13
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Завиждам на тези, които не са разбрали кога са поникнали зъбите на децата им. Покрай никненето на зъбките е безкрайно неспокоен. Реве и се тръшка за всяко нещо, ако не се сети за какво, пак. На моменти пищи сякаш му режеи главата. Два-три пъти вдига температура за кратко, разсополивя се, не иска да се храни. Проплаква нощем. Обилното слюноотделяне и бъркането с ръце в устата са просто ежедневие.

# 14
  • Мнения: 742
С всеки зъб беше страшно нервна smile3511 Скубеше се, не си махаше ръцете от устата и мнооого лиги.
Вече всичките ни избиха Hug (остава да доизрастват три кътника, но поне са пробили)

Общи условия

Активация на акаунт