Първенството по футбол между градините

  • 2 429
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Моят син тренира футбол в градината и вчера бяхме на откриването на първенството по футбол в зимния дворец. Останах много доволна, беше супер весело. Имаше мажоретки, пяха децата от детска вокална група "бонбон" даже и Жожр от старакадеми изпя една песен. Има ли други мами на които децата им ще участват в първенството?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 840
Ние получихме покана.Първият му мач ще е на 14 май.
Интересно ми е обаче дали моят син ще играе, защото той почти не е ходил на градина тази година - все боледуваше, а и е първа група.Май ще е в резервите.
Освен това, този понеделник не е бил на тренировка, а това им е един от дните.


В тази връзка, имате ли оферта от Детска спортна академия - за лятото - 100лв -включени транспорт, обяд, закуска, занимания - футбол, плуване?!

# 2
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
Радо участва миналата година. Голяма емоция и веселба, викане, крещене, търчане беше Laughing
Тази учебна година не можаха да се съберат 10 деца, за да идва треньор и нямаше футбол в градината Confused

# 3
  • Мнения: 656
Дъщеря ми беше мажоретка на откриването. newsm18 На 08, 14 и 15 май са мачовете на нашата градина.

# 4
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Едно съседско дете ще участвува, те нямат интернет. Искат ли ви тричетвърти бели чорапи, че аз ходих днес да търся, но не намерих – пускайте и снимки.

# 5
  • Мнения: 96
В тази връзка, имате ли оферта от Детска спортна академия - за лятото - 100лв -включени транспорт, обяд, закуска, занимания - футбол, плуване?!
Не съм много сигурна но мисля че има, не съм обърнала внимание защото тази година ни е последна и сме до края на м. май, а това обикновенно го правят през юни. Миналата година имаше, но не съм го пускала.  А освен футбол и плуване мисля че има и тенис за момичетата.

# 6
  • Мнения: 2 270
много ме зарадва това което прочетох,не знаех,че в БГ има тренировки по футбол за толкова малки деца/не,че в Русе има,ама това е друг въпрос/Преди години големият ми син ходи на тренировъчен лагер/футбол тренира/ в Италия.Беше снимал точно такива мъничета ,за които в Италия си има даже организирано първенство с отбори екипи и тн.Тогава разбрахме,че там започват да си тренират децата съвсем усилено още на 3-4г .Затова сигурно са толкова добри newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 2 840
Да, има в България клуб за най-малките - "Лъвчетата", той е на "Левски".Тренира ги професионалист и аз съм много доволна, защото децата не просто се забавляват, но и се учат наистина.Е, моят почти не е ходил, защото отсъстваше от градината, боледува доста тази година, но мисля, че от догодина всичко ще е наред.

За Спортната академия - да, има и тенис, но той е за момичетата/не разбрах защо не е включен като опция и за момчета/.

# 8
  • Мнения: 376
Да, има в България клуб за най-малките - "Лъвчетата", той е на "Левски".Тренира ги професионалист и аз съм много доволна, защото децата не просто се забавляват, но и се учат наистина.Е, моят почти не е ходил, защото отсъстваше от градината, боледува доста тази година, но мисля, че от догодина всичко ще е наред.

За Спортната академия - да, има и тенис, но той е за момичетата/не разбрах защо не е включен като опция и за момчета/.
Би ли ми дала малко повече информация за този детски клуб.  Какви са условията, колко струва, има ли подбор на децата  и вичко което се сетиш  ??

# 9
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
Това намерих за Лъвчетата в нета:
ДФК "Лъвчетата"
Пощенски адрес: гр. София, P. К. 1619, ул. Прохлада №30 А
Телефони: +359 0889 624310
+359 0898 773640
+359 0898 273073
Факс: +359 02 8406053
Интернет сайт: http://www.sofiacup.hit.bg
Е-мейл: sofiacup@abv.bg


Не съм ги срещала другаде освен по детските градини. В сайта пише, че те организират и турнира по минифутбол. Провери на сайта и телефоните им Peace

# 10
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Дъщеря ми беше мажоретка на откриването. newsm18 На 08, 14 и 15 май са мачовете на нашата градина.
Малкият участваше във втория мач на откриването... но ги пуснаха да играят с батковците (4 гр.) и то стана едно "меле"
Иначе беше весело...

# 11
  • Мнения: 376
Това намерих за Лъвчетата в нета:
ДФК "Лъвчетата"
Пощенски адрес: гр. София, P. К. 1619, ул. Прохлада №30 А
Телефони: +359 0889 624310
+359 0898 773640
+359 0898 273073
Факс: +359 02 8406053
Интернет сайт: http://www.sofiacup.hit.bg
Е-мейл: sofiacup@abv.bg


Не съм ги срещала другаде освен по детските градини. В сайта пише, че те организират и турнира по минифутбол. Провери на сайта и телефоните им Peace
Благодаря ти ще разгледам  !!!

# 12
  • Мнения: 1 069
Когато децата ми бяха в ДГ тренираха с Лъвчетата. На турнирите наистина е страхотно! Когато големия беше в 4 група станахме втори след дузпи. Абе, такава емоция няма! Децата реваха, ние крещяхме! Остана наистина незабравимо преживяване, имаме и видео, което гледаме понякога. Тогава на награждаването беше Пламен Марков. Нашият треньор се казваше Иван, децата много го обичаха. Радвам се, че все още се провежда този турнир, дано продължи и занапред. Пишете кога са финалите, обикновено излъчват репортаж по ТВ.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 079
Миналата година имах страхотно изживяване на този турнир ....  Peace
Децата крещят, вълнуват се, ние подсказваме накъде да водят топката, треньорът им (младо и страхотно момче) и той се мъчи да ги нахъса, да им създаде спортната злоба малко от малко, за да победят ....  Hug
Станахме трети, биха ни на дузпи, но беше голямо изживяване! Blush

# 14
  • София
  • Мнения: 9 395
Еееееее, как съм изпуснала тая важна тем, бе!!!! ooooh!
'Ми и ние бяхме там!! Laughing Hug
Синът ми също рита в ''Лъвчетата'' при 133 ЦДГ в ж.к. Изток Laughing.

Нашият турнир беше на 07. май в Зимният дворец.
Сега, втората среща ще бъде на 18. май, но за съжаление, синът ми няма да може да участва, понеже пътуваме точно тогава Wink. То пък това е си е хубаво. Mr. Green
Ама той е много разстроен от факта, че няма да вземе участие вторият път.
Големи вълнения бяха на тоя турнир, беше много весело. То тая купа я говори една седмица след това... Mr. Green
Аз, като абсолютен профан по футбол и пр. такива спортове, така съм викала и съм се вълнувала, а бе, беше готино много. Joy
Нашият треньор е 'бате Иво'. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт