Коя е най-красива на света: СИЛИСТРА през есента

  • 12 289
  • 285
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 274
            

                                  

  Старите ни теми:
  Да се покажат мамите от СИЛИСТРА!Веднага!!!
  СИЛИСТРА-2
  Силистра

     costumed050 Педиатър - хомеопат в Силистра: д-р Румяна Манева / 0887 757742

  Албум на силистренските красавици и техните дечица:  www.snimka.bg
  user: ssbaby, парола: silistra07


  Хайде на новата тема, момичета  Hug! Пишете, пишете ...  Mr. Green
  Като ми остане малко време ще я украся и ще въведа малко статистика, ако нямате нищо против  Peace!
  Така като четох, нещо се е провалила срещата! Незнам защо, но бях убедена, че така ще стане! Може би щото беше празник  newsm78! Дано да е това причината, че не ми се иска да вярвам, че силистренки сме толкоз несериозни  ooooh!  Mr. Green!
  Цунки от нас с беборанко! Още 3 седмици и идваме за черешитееееееееее  Party!

Последна редакция: сб, 13 окт 2007, 17:20 от benighted

# 1
  • Силистра
  • Мнения: 288
ами да ни е честита новата тема
  bouquet Hug

# 2
  • Мнения: 616
Хайде дано тази тема  я напълним по бързо. Hug

# 3
  • Мнения: 44
smile3501Браво!И аз да се запиша.Какво става ще има ли нова среща?

# 4
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Ами и аз това питам, ще има ли нова среща или няма да има. Айде бе мацки не мога да повярвам, че сме толкова несериозни. Казвайте по-заетите кога да се видим. И да ни е честита новата тема. benighted  тъкмо се чудех да пускам ли нова, ама ти ме изпревари  Mr. Green.

# 5
  • Силистра
  • Мнения: 288
Кога да е срещата - по обед или вечер?
Аз съм на работа до 17 и 30, мога след това, на обед мога около час да изляза. Така стоят при мен нещата.

# 6
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Аз принципно излизам между 11:00 до към 14:00, че храня по него време дребния. После не излизам, ама ако кажете ще изляза не е проблем нали сега живея в центъра .... кой е като мен ...  Joy та хич не е проблем и след 17:00 да изляза за малко. Давайте предложения.

# 7
  • Мнения: 4 491
Хилоу! Mr. Green
Мен ме нямаше няколко седмици, щото ми изгоря монитора на компа, но от днес си имам друг! Party
Benighted, що съм разконспирирана, бе душко? Да не би да ме познаваш? Party
Момичета, имам твърда дата за прибиране У ДОМА!!! - на 20 май, по живо, по здраво, ще си гласувам за евродепутати на родна земя. Сбогом, Бургас, хич няма да ми липсваш! Laughing
В празничните дни ще съм заета семейно - свако ми ще си празнува юбилея, но оттам нататък съм на линия за разходки и раздумки, докато не съм родила още, че после ще е трудничко.
Ееееех, нямам търпение.
Хайде чао засега, отивам да чета старата тема да видя какво съм пропуснала.

# 8
# 9
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Добър вечер дами! Няма да ви каня официално пак на среща, че много се скатавате нещо  Crossing Arms. Само да кажа, че утре 11:00 ще гледам да съм на дървения град, поне така съм обещала на Еми ако има желаещи да се присъединят аз ще гледам да съм там с двете хлапета.  smile3534

# 10
  • Мнения: 2 274
Benighted, що съм разконспирирана, бе душко? Да не би да ме познаваш? Party
Ми не лично, но сме се засичали по дискотеки, покрай познати и приятели  Peace!
Корнелия, къде по центъра живееш сега? Аз като си дойда сигурно дните покрай 24.05 ще бъда все на кафето зад историческия / Искра /! Там може да ме намерите през тези дни  Peace! А половинката като си тръгне / 27.05/ сигурно ще съм по-често в Айдемир или Сребърна, че ще оперират утре баба ми и ми се иска колкото мога да и помагам! С други думи: по-рядко ще ходя към Сс!
Лека нощ   bouquet!

# 11
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
benighted живея точно блока над бившата оптика срещи бай Енчо, само че страната от към  "Златна". Ама туй барче Искра нещо не се сещам кое е  newsm78, ама ще поразпитам да ме светнат  Mr. Green
mom_an айде чакеме те и теб да се завърнеш  Laughing.... и да ти е честит новия монитор

# 12
Добро утро на всички ! Поздравления за темата, ще я следя, ако нямате против  bouquet Аз също съм от Силистра, не живея там, но планувам да се върна, градът ни е страхотен. Та поздрави от мен!
КорНиШонка, мисля, че става дума за едно от кафетата зад музея (до профсъюзите)  newsm78

# 13
  • Мнения: 2 274
Корнелия, нали знаеш къде е Историческия музей в Сс - срещу Младежкия дом! Е, там зад него има 2 барчета! Това с плетените столчета е Искра!
  Кат' съм заговорила за прибиране да ви питам - к'во е положението с комарите? Нещо тях хич не ща да ги срещам  Mr. Green!

# 14
  • Мнения: 300
Здравейте силистренки!! wavey smile3503
Аз също съм от Силистра, въпреки че сега не живея там постоянно по обясними причини. Градът и хората така ми липсват, че всяка възможност използвам да напълня куфарите и да се прибера в този спокоен и красив град.

Тук чета за някакви срещи и много бих искала да се присъединя към някоя от тях когато се прибера, ако ме желаете де. newsm03

Сега отивам да прочета и другите теми и да видя какво съм изпуснала.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт