Ша ва замола, да са дръшати по-любезно с възрастните люде, моля!

  • 2 433
  • 58
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 ooooh!
Имаше много приказки, как родителите дават пример на децата си с държанието си с към по-старото поколение и как младите копират всичко. Mr. Green
Искам само да ви намекна, като видите някой дъртак, да си помислите, че и вие ще го докарате до бастун и немощни кости, склероз и миризми.
Бъдете по-благосклонни и търпеливи, любезни и услужвайте им, потому что старостта е отвратителна случка и всекиму ще достигне, живот и здраве. Като се случи да ви вбесява някой изкукал старец, помислете ако сте на негово място ще ли ви е приятно състоянието ви и струва ли си да му се нервирате? Нъл тъй?

А, и вземете поспортувайте и си обръщайте внимание на здравето повече, щот на дърти години ще ви се смеят на Космичния диск, наколенките, памперсите, дебелите невиждащи лупи и космите в носа. В повече подробност няма да изпадам, ама тъй имах нужда да ви кажа тез работи.
Бъдете човеци и не се възгордявайте от младостта си, разбир`ш ли!  newsm27

# 1
  • Мнения: 920
Мчи то и киселата краставичка мирише хубаво, макар и на пръдня.
Права си , Небестна. Замислих се.

# 2
  • Мнения: 1 174
Ааа, хич гузна ни съ чувствъм!Мчи аз пойчи баби познавам в тоз' град, отколкут' млади!  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 25 447
Какви са тези приказки, Любезна, точно в този форум?  Crazy Искате да намекнете нещо, може би?  Thinking
Ами че то тук всички сме млади, красиви фотомодели и безсмъртни богини, натюрельмон!
Ха, ще обиждате Вие на дъртизъм, ченета и миризми!
ССФ никога не остарява!  Naughty

# 4
  • Мнения: 3 447
Мислех си днеска за дядо, бог да го прости...
Благодаря, Краставичке  Heart Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз винаги се старая. Понякога - неуспешно. Има зли, прости и проклети люде. И хич не са с бастунЯ точно тез! Като ги срещна, започвам да заприличвам на аватара си.

# 6
  • Мнения: 27 524
А какво ще да е дръшати  newsm78

Тъй, тъй, повтарям си го често и може да се каже, че съм доста търпелива и мило настроена.  Flutter

# 7
  • Мнения: 920
Аз винаги се старая. Понякога - неуспешно. Има зли, прости и проклети люде. И хич не са с бастунЯ точно тез! Като ги срещна, започвам да заприличвам на аватара си.

Има, Ивонска, има. И млади, и стари. Но старите имат некои особености, които ние, младите newsm44 не можем да разберем. Аз се усещам, че невинаги се държа много почтително с майка ми, но вярвам, че децата виждат любовта зад това.

# 8
  • Мнения: 4 585
Аз трябва да ви оставя. Кравата не е доена. Лека вечер.

# 9
  • Мнения: 3 423
Искам само да ви намекна, като видите някой дъртак, да си помислите, че и вие ще го докарате до бастун и немощни кости, склероз и миризми.
Като се случи да ви вбесява някой изкукал старец, помислете ако сте на негово място ще ли ви е приятно състоянието ви и струва ли си да му се нервирате?

Младите май ме вбесяват повече,
щото нямат никакво оправдание.

# 10
  • Мнения: 25 447
Аз трябва да ви оставя. Кравата не е доена. Лека вечер.

Хич недей се изсулва като знаеш какво.  Whistling Да не си единственият тук възможен родител на тукашната младеж?  Mr. Green

ПП Остави кравката да преживя спокойно, сигурно спи вече втори сън.  Joy

# 11
  • Мнения: 5 877
Бременността. Бременността прилича малко на старостта, поне в края си - едва се тътриш, краката ти отекли, все нещо ти има - или се задушаваш, или аха-аха да се напишкаш. И в тролея оглеждаш здравите-прави хора, няма ли да стане някой, ейййй, това младото поколение...
Поне при мен беше така, към края на деветия си виках, че трябва да съм мноооого любезна с възрастните хора, защото аз все пак ще родя и това preview ще свърши, че и с бонус, но някой ден ще ме сполети наистина.
Хубава тема, краставичке. Поздрав.

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ох, опитвам се ....всъщност аз винаги се държа любезно, но вътрешно,  напоследък , ми е досадно да ги изтърпявам ..... обаче работя по вътрешната си нагласа   ... права си  за всичко  това ....

# 13
  • Мнения: 1 100
Мразя хора, които се отнасят зле със старите. И на тяхната глава ще дойде.

# 14
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
По някой път се чудя дали не бих се изкушила на старини да изтезавам младите безнаказно (почти) с вечно мърморене и каприз или пък бих се превърнала в добра бабичка, дето да събира горски ягоди, от тях да прави сладко, което да маже връз палачинки сутрин.

Времето ще покаже...

Курасоне, еваларката, баце.

Общи условия

Активация на акаунт