ПАРФЮМИ ОТ GET.BG?

  • 9 731
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 265
ЗДРАВЕЙТЕ,МАЙЧЕТА!
ПОРЪЧВАЛИ ЛИ СТЕ СИ ПАРФЮМИ ОТ GET.BG?МЕН МЕ ПРИМАМВАТ С ЦЕНИ,НО НЕ ЗНАМ ИСТИНСКИ ЛИ СА,ТРАЙНИ ЛИ СА? КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ ВИЕ,КОИТО СТЕ СИ ПОРЪЧВАЛИ ОТ ТОЗИ САЙТ?МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА МНЕНИЯТА.

# 1
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
За тези цени, много ясно че не са оригинални.

# 2
  • Мнения: 149
Не съм поръчвала, но им се точа от известно време. Ще следя темата с интерес. Ако има добри отзиви, готова съм да рискувам.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
 Simple Smile Аз съм поръчвала и не е имало проблем с парфюмите и тестерите им. Последното което поръчах беше Алиен
ненамерих никаква разлика от него и от този който имах преди това купен от магазин за селективна парфюмерия. И опаковката и аромата си бяха едни и същи. Пробвай с нещо което си имала за да разбереш ти самата дали са ментета или не   Hug

# 4
  • Мнения: 1 081
Аз доста често пазарувам от Get.BG-много съм доволна от всичко там. По отношение на парфюмите-последно купувах мъжки OXYGEN, WISH на CHOPARD и ADDICT на DIOR-освен по-ниската цена, друга разлика няма. Да не говорим, че на редовни клиенти изпращат и талони за допълнителна отстъпка по 10-20 % според категорията продукти. Много са точни по отношение на доставките, гаранциите(например всички GSM са с 2 годишна гаранция), и сервизното обслужване(първата ми покупка беше пералня преди 6 години, и като не можахме да си я монтираме, чак техник от сервиза пратиха).

# 5
  • Мнения: 612
Парфюм от там не бих купила.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 603
За тези цени, много ясно че не са оригинални.


И аз така си помислих  newsm78, ма вчера си поръчах... ще видим като го донесат

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Тъкмо мислех да пускам същата тема. Simple Smile Но разликата е, че аз вече си купих. Обаче ме обзе голямо съмнение... Взех си "Nina" на Нина Ричи без дори да знам как ухае. Глупаво беше от моя страна, но имах късмет и си го харесах.Simple Smile  Смути ме обаче разликата в шишенцето- моето и това от сайта за поръчки и от този на Нина Ричи. Нямаше едни такива сребърни листенца, които правят шишенцето да прилича на ябълка. А и не е много траен, но аз нали не знам как е в оригинал....
Писах им, но както очаквах ме увериха, че всичко е оригинално. Та се чудех до колко може да им се вярва?! То на какво ли може вече да се вярва 100- процентово де, ама все пак....Sad

# 8
  • София
  • Мнения: 3 328
От колко мл е Нина-та?

# 9
  • Мнения: 265
ами,ако се усъмня в качеството-мога ли да им го върна?не знам каква им е политиката.аз искам да поръчам аква на булгари и омниа но булгари за подаръци и затова ме е страх да не се изложа.а пък са по-евтини с 20 лв.и това ме примамва.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
ами,ако се усъмня в качеството-мога ли да им го върна?не знам каква им е политиката.

Аз ги разпитвах по кю точно за това и казаха, че  може да се върне неразопакован.  Joy
ЗНачи ако го отворите и решите, че шишето/миризмата е менте - няма връщане!
Гарантирали оригиналност на парфюмите, но не можаха да ми обяснят каква точно е гаранцията, освен че ги взимали от официалните вносители.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
Тъкмо мислех да пускам същата тема. Simple Smile Но разликата е, че аз вече си купих. Обаче ме обзе голямо съмнение... Взех си "Nina" на Нина Ричи без дори да знам как ухае. Глупаво беше от моя страна, но имах късмет и си го харесах.Simple Smile  Смути ме обаче разликата в шишенцето- моето и това от сайта за поръчки и от този на Нина Ричи. Нямаше едни такива сребърни листенца, които правят шишенцето да прилича на ябълка. А и не е много траен, но аз нали не знам как е в оригинал....
Писах им, но както очаквах ме увериха, че всичко е оригинално. Та се чудех до колко може да им се вярва?! То на какво ли може вече да се вярва 100- процентово де, ама все пак....Sad

Не се притеснявай - аз имам такъв парфюм на Нина купен от магазин за маркови парфюми и той няма такива сребърни листенца. Не е от гет.бг. Парфюма е 30 мл за другите незнам как изглеждат.  Peace А трайността и при мен е средна.

# 12
  • Мнения: 1 666
Преди няколко дни поръчах за мъжа ми парфюм Бенетон от там. Мирише по еднакъв начин и с еднаква трайност с този, който вече му свършва и е купен от парфюмериен магазин.

# 13
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Леле, сега погледнах - наистина е евтиния - Premier Jour е само 55.80 за 100 мл  Rolling Eyes
вече се се изкушавам да си го поръчам, откога ми текат лигите по него, ама все ми се струва скъпичък...

# 14
  • Мнения: 2 575
Леле, сега погледнах - наистина е евтиния - Premier Jour е само 55.80 за 100 мл  Rolling Eyes
вече се се изкушавам да си го поръчам, откога ми текат лигите по него, ама все ми се струва скъпичък...

Все пак ако размислиш за цената - в Ягодката 100 ml парфюм е 50 USD,а поне качеството е гарантирано. Все пак е световен сайт и досега не съм чела оплаквания, така че....помисли пак  Confused

Общи условия

Активация на акаунт