частни детски градини с изучаване на френски език

  • 7 259
  • 24
  •   1
Отговори
търся детска частна градина за дъщеря ми с изучаване на френски език.
Моля ако някой има информация да е сподели.

Последна редакция: вт, 08 май 2007, 20:12 от Ellypr

# 1
  • Мнения: 5 255
Цък и цък Wink

Другата е при Liorena  Mr. Green

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
За Приказната фея - нямам положително мнение, а мога да пиша, но не искам.

Разбира се - другият сайт - В.Юго - определено това е мястото в София с френски Peace

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Другата е при Liorena  Mr. Green

 Mr. Green

# 4
  • Мнения: 214
само това ли е с френски език в София? Виктор Юго е прекалено скъпо, Приказната Фея е нормално като финансови условия за частна градина, но базата не ми допадна. Кажи, Лиорена, има ли друг вариант?

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
само това ли е с френски език в София? Виктор Юго е прекалено скъпо, Приказната Фея е нормално като финансови условия за частна градина, но базата не ми допадна. Кажи, Лиорена, има ли друг вариант?

Да, В.Юго е скъпо наистина и въпреки, че е скъпо напливът е голям
И е вярно че добри, реномирани с име ДГ с френски май няма.
В.Юго остава нещо като най-добър вариант за френски в ДГ още
Всичко останало дори и да има някъде казано "с френски" го оставям с многоточие .....

От 5г възраст препоръчвам курсовете към Institut Français  - мое мнение Peace

# 6
още се лутам в този форум. неграмотна работа;)))) какво значи много скъпо?? колко скъпо е във В. Юго?

# 7
  • Мнения: 5 255
още се лутам в този форум. неграмотна работа;)))) какво значи много скъпо?? колко скъпо е във В. Юго?

По-горе съм постнала линк, има координати - може да попиташ  Wink

# 8
# 9
  • Мнения: 260
Моля,който се е интересувал от цените на Виктор Юго ,
за детската градина да ми пише  на лични какви са.
Предварително ви благодаря.

# 10
смятам тези дни да позваня във В. Юго и да разбера колко е скъпо. Надявам се да не е убиствено;)))))

# 11
  • Мнения: 664
В сайта ги има цените, 2844 евро за година.

# 12
За съжаление нямат места. Оказа се че наплива е много голям. Поканиха ме евентуално другата година. Попариха болните ми амбици детето ми да учи френски;)))  liorena ако си някаде в района дай съвет каде да е запиша да научи езика. Ще ми се да и дам възможност каквато аз съм нямала.Cry((

# 13
  • Мнения: 214
понеже дъщеря ми още няма 3 години (приемната възраст във В. Юго), ще мога да изчакам още 1 година, за да реша какво да правя. ще се радвам и ако междувременно се появи нещо ново.

# 14
Преди години имахме същия проблем .Случайно  разбрахме за  родителска фондация "ЛАМАРТИН" . Фондацията работи   и е създадена изцяло от родители, чието  желание е децата им да изучават този език .Преподавателите са чудесни , а занятията им се провеждат всеки ден в 143-то ОДЗ "Талант"- кв."Гоце Делчев" до 121 у-ще "Георги Измирлиев".Градината не е частна , но е много прилична. Дъщеря ми /Рада -7год. / получи сериозна  предучилищна подготовка и едновременно с това  основа  и любов към френския език .Уроците по френски са ежедневни , а таксата за фондацията беше около 45лв. месечно.Сега Рада  учи в съседното на детската градина училище/121 у-ще "Георги Измирлиев"/ , където продължава с изучаването на езика отново към същата фондация . Доволни сме  и най- важното , тя също. Ако проявявате интерес, телефонът на фондацията е 958 60 99. Офисът се намира в кв."Гоце делчев", бл.231.

Общи условия

Активация на акаунт