Непрекъснато иска да суче!

  • 634
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Момичета, само на кърма е моето бебе, но от вчера суче по 30-40 мин. и като го махна от гърдата започва да крещи силно и непрекъснато търси нещо да лапне - дори и ръката ми докато го държа да уригне. Мисля, че не е гладен защото като заспи спи по 4 часа и като го нахраня даже повръща. За зъби е ужасно рано, какво може да е  ooooh!?

# 1
  • Мнения: 119
и моета беба беше така на същата възраст. Споко! Нормално е, ще го израстете  Peace

# 2
  • Мнения: 966
ще го израсте и ние спяхме цял следобяд на цица и вечер.Вечер след като го нахраниш го остави в леглото,ще поплаче няколко дена и ще свикне.Или пък го гушкай докато заспи.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 610
Най-вероятно стаява дума за колики.При тях бебето мисли,че е гладно и непрекъснато търси да папа,пък и сученето ги успокоява.Давай му капки за колики и много го гушкай(това май най-помага)

# 4
  • Мнения: 532
Къркори ли му коремчето? Пръцка ли? Да си спомняш да си яла нещо, което преди не си или нещо в по-големи количества?

# 5
  • Мнения: 422
Най-вероятно стаява дума за колики.При тях бебето мисли,че е гладно и непрекъснато търси да папа,пък и сученето ги успокоява.Давай му капки за колики и много го гушкай(това май най-помага)
Залагалката също помага.

# 6
  • Мнения: 4 242
Вечер след като го нахраниш го остави в леглото,ще поплаче няколко дена и ще свикне
Joy Joy Joy



Изчаквай да се нсуче и само да "се откачи" детето когато е готово. Със сигурност е период и ще премине, дори може би ще е по- скоро и по- лесно ако задоволиш тази му нужда, щото явно си има нужда детенцето.

# 7
  • Мнения: 267
Май става дума за т.нар. скок в растежа, бебчо има нужда от повече мляко и така стимулира лактацията ти. Небой се това е период и ще отмине скоро, давай му да суче колкото иска щом и после е спокоен няма от какво да се притесняваш.

# 8
  • Мнения: 267
Моята бебка беше същата-само искаше да суче и каквото набара с баща й ходехме със синки/това съвсем сериозно/Просто детенце сигурно има силно развит сукателен инстинкт, което е нормално, може да е и наистина скок в растежа, както ти е писала една мама, може да са колики или просто има нужда да се гушка п неговия си начин- сега само това си може детето! Още не повече от месец и желанието за непрекъснато сукане постепенно ще намалява! така че споко Wink Аз понякога нямах време да се облека и бях луднала Grinning
Успех Hug

Общи условия

Активация на акаунт