КЕРАПИЛ- за подкожните косъмчета

  • 34 159
  • 50
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,преди време някъде тук бях чела за някакво мъзилце ,ако не се лъжа се казваше Керапил та доколкото знам помагало против врастване на косамчетата след епилация.
Питах в няколко аптеки,гледаха ме странно.Моля ви ако някоя от вас го е ползвала да сподели има ли ефект,защото ми писна да ходя като прокажена

# 1
  • Мнения: 61
Аз съм го ползвала, при мен имаше ефект. Мажеш непосредствено след епилация, после по веднъж следващите 2-3 дни и после веднъж седмично до следващата епилация. Не помня точно как действа, но май беше нещо свързано с обновяването на най- външния слой на кожата, не съм сигурна точно.
Тук във Варна го има в аптеки "Санита", мисля че около 14 лв. струваше.

# 2
  • Мнения: 1 733
записвам се да следя темата

# 3
  • Мнения: 289
Аз бях писала за него в една от темите. Позвала съм го, при мене подейства, би трябвало да го има в по-заредените козметики, френско е на фирмата LED, струва 16 лв.

# 4
  • Мнения: 289
Исках да напиша в по-заредените аптеки, ама нещо се обърках

# 5
  • София
  • Мнения: 2 057
Аз бях писала за него в една от темите. Позвала съм го, при мене подейства, би трябвало да го има в по-заредените козметики, френско е на фирмата LED, струва 16 лв.
Аз също и мнението ми е същото! Peace

# 6
  • Мнения: 1 952
Хм, това трябва да се пробва, имам малко такива косъмчета, но за сметка на това съм си произвела качествени рани по краката.

# 7
Аз съм го ползвала, при мен имаше ефект. Мажеш непосредствено след епилация, после по веднъж следващите 2-3 дни и после веднъж седмично до следващата епилация. Не помня точно как действа, но май беше нещо свързано с обновяването на най- външния слой на кожата, не съм сигурна точно.
Тук във Варна го има в аптеки "Санита", мисля че около 14 лв. струваше.
А сигурна ли си ,че се ползва така? Аз наскоро го ползвах без резултат, но спазвах изрично указанията - не пишеше да се маже след епилация, а че се маже 4 седмици (ако не се лъжа) по два пъти на ден и след това веднъж седмично.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 914
И аз все се каня да си го взема. Щом казвате, е има ефект.
Само да изясним как се маже. Simple Smile

# 9
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
Записвам се и аз, че имам нужда от нещо такова.

# 10
  • Мнения: 4 202
Миналата година го търсих това мазило известно време, но не го намерих и после забравих за него, добре че ме подсетихте, от утре подновявам търсенето  Flutter

# 11
  • Мнения: 1 299
Я да видим сега правилно ли съм разбрала до тук - Керапил, френско на LED, от аптеки ( по заредени) 14-16 лв. Нещо ако пропуснах казвайте моля  Hug

# 12
  • Мнения: 61
Аз съм го ползвала, при мен имаше ефект. Мажеш непосредствено след епилация, после по веднъж следващите 2-3 дни и после веднъж седмично до следващата епилация. Не помня точно как действа, но май беше нещо свързано с обновяването на най- външния слой на кожата, не съм сигурна точно.
Тук във Варна го има в аптеки "Санита", мисля че около 14 лв. струваше.
А сигурна ли си ,че се ползва така? Аз наскоро го ползвах без резултат, но спазвах изрично указанията - не пишеше да се маже след епилация, а че се маже 4 седмици (ако не се лъжа) по два пъти на ден и след това веднъж седмично.

Аптекарката така ми обясни да действам, но може и тя да не е била много наясно, не знам

# 13
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз съм го ползвала, при мен имаше ефект. Мажеш непосредствено след епилация, после по веднъж следващите 2-3 дни и после веднъж седмично до следващата епилация. Не помня точно как действа, но май беше нещо свързано с обновяването на най- външния слой на кожата, не съм сигурна точно.
Тук във Варна го има в аптеки "Санита", мисля че около 14 лв. струваше.
А сигурна ли си ,че се ползва така? Аз наскоро го ползвах без резултат, но спазвах изрично указанията - не пишеше да се маже след епилация, а че се маже 4 седмици (ако не се лъжа) по два пъти на ден и след това веднъж седмично.

Момичета, не разбирам.....така излиза, че се епилирате на няколко месеца един път....4 седмици се мажеш 2 пъти на ден, после веднъж седмично....та по колко седмици не се епилирате  Rolling Eyes Какъв ще да е тоя вълшебен крем?

# 14
  • Мнения: 5 140
запис
Ще го пробвам това мазило, имам нужда от такова.
Голям проблем са ми подкожните косъмчета.
Ще проверя адли го има в Ремедиум-а.

Общи условия

Активация на акаунт