До кога АМ сутрин и вечер?

  • 1 183
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 500
Моника е на 11 месеца. Все още сутрин и вечер яде адаптирано мляко. Може ли да продължавам и докога? Иска ми се колкото се може повече време в менюто си да има АМ. Трябва ли да намаля храненето с АМ и да давам само вечер? И друг въпрос : може ли да давам "Нутрилон 3", при положение че до момента е била на "Нутрилон Комфорт 2" ????

# 1
  • Мнения: 153
Можеш да продължаваш да даваш АМ докогато детето ти иска . Не знам при  Нутрилон какви се възрастите обозначени на кутията ,но при Фризо има и за над 1 годинка . Не мисля че трябва да престанеш да даваш сутрин щом си го изяжда. 

# 2
  • Мнения: 8 505
Noel,понеже в другата тема писа за закуската в яслата,можеш сутрин да и даваш например половината количесто от това,което изпива по принцип.Така пак ще приема 2 пъти дневно адапте,а в същото време ще закусва с децата.

# 3
  • Мнения: 3 500
И тоя вариант го мислех, обаче ако не й дам цялото мляко ще ореве света за него. Много е яшничка /пу-пу/.

# 4
  • Мнения: 8 505
А ако намаляваш малко по малко количеството?Дали ще се усети Thinking

# 5
  • Мнения: 3 500
Да, това е вариант, ще пробвам. Peace

# 6
  • Мнения: 3 500
А мога ли да давам Нутрилон 3 преди да е навършила годинка? Confused

# 7
  • Мнения: 729
Да. Можеш.Мисля че 1 месец не е проблем.Аз също съм минавала на следващият номер малко преди навършване на възрастта.Не съм имала проблеми.

# 8
  • Мнения: 27 524
Докогато иска. Желателно е до 3 годинки   Peace

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Тери все още пие сутруин и вечер.Ходи на ясла,но не е от ящните и така поне знам че е закусила.При теб е по-различно и би било добре лелките да разберат и това.

# 10
  • Мнения: 5 103
Докогато иска. Желателно е до 3 годинки   Peace
Peace

# 11
  • Мнения: 46 508
Давай спокойно, няма защо да го спираш, пък и е само на 11 месеца.

София още си го пие сутрин и вечер (даже и следобяд понякога Laughing)
Не й пречи на основните хранения (обяд, следобедна закуска и вечеря).
Докато иска, ще давам, не виждам причина да го спирам  Peace

Нутрилон 3- може, но след навършване на 1 година.

# 12
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Аз все още давам сутрин и вечер. Детето толкова се радва на шишето си  Laughing Как да му го взема?
Сутрин в 8ч много му се спи - давам АМ, сменям памперс и бум- обратно в леглото.
Вечер в 21ч му правя 210мл АМ той си изпива колкото иска (понякога и само 100мл) , унася се и заспива.

# 13
  • Мнения: 124
И тоя вариант го мислех, обаче ако не й дам цялото мляко ще ореве света за него. Много е яшничка /пу-пу/.
Пу-пу, де да бяхме и ние от яшните...
Чела съм че нито прясно, нито кисело мляко могат да заменят АМ. Така че колкото по-дълго, толкова по-добре. Само че някой деца просто сами отказват АМ в някой момент.
Радвай се че твоето бебе не е от тези. И си му давай...

# 14
  • Мнения: 3 500
Ами и на мен това ми се иска. Възможно най-дълго да е на АМ. Но в яслата й дават закуска след като вкъщи е пила мляко и именно това ми е проблема, че й се претоварва стомахчето.

Общи условия

Активация на акаунт