www.Promod.com- 2

  • 14 099
  • 379
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 095
ето я новата тема Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=178826.new;topicseen#new  а това е старата, тука се специализирахме вече, момичета аз нямам търпение да пускаме нова поръчка за вас незнам Crazy

# 1
  • Мнения: 294
теди и аз пуснах тема и не знам как да я изтрия

# 2
  • Мнения: 9 095
предполагам някой мод трябва да се включи, ако искаш там да пишем а тук да се включи мод?

# 3
  • Мнения: 6 871
Да се запиша и аз в новата тема. Тази вечер мисля да си поръчам тези дънки, че от страшно много време съм им хвърлила око:
http://www.promod.com/odyssee/src/fp-ficheproduit.asp?lg=EUR& … PgRs=8&PrMo=8
Яд ме е само, че не мога да си поръчам и гащеризона, поради някаква причина не може да се поръчва в момента.

# 4
  • Мнения: 9 095
затова ли не са обработили още поръчката? Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: X
Запис. И аз искам да поръчваме пак.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 294
Нямам претенции.В която и да е

# 7
  • Мнения: 6 871
затова ли не са обработили още поръчката? Rolling Eyes
Не, понякога някои дрехи въпреки, че ги има не могат да се поръчат. Такъв е случая с гащеризона. Като се опиташ да си го сложиш в кошницата пише че в момента не е възможно и можеш да си дадеш имейла, за да те уведоми, когато можеш да си го поръчаш. Аз обаче вече повече от седмица чакам.

# 8
  • Мнения: 9 095
а това хич не ми харесва, не че имаме избор де аз искам да обработят поръчката вече да пускаме втора че ме е страх че ще се изчерпят обувчиците Crazy

# 9
  • Мнения: 294
Записвам се за поръчка

# 10
  • Мнения: 6 871
а това хич не ми харесва, не че имаме избор де аз искам да обработят поръчката вече да пускаме втора че ме е страх че ще се изчерпят обувчиците Crazy
Спокойно, ако не са намалени едва ли ще се изчерпат. Аз си запазвам линкове на всички неща, които съм си харесала и нищо на нормална цена не ми е изчезнало. А въпросният гащеризон ако беше свършил и нямаше да получават повече щяха да го махнат изобщо.

# 11
  • Мнения: 9 095
сигурно, кой е този гащеризон че не го видях на линка с дънките?

# 12
# 13
  • Мнения: 1 975
Малко балъшки въпрос, но каква е тази парична единица  Shocked newsm78

# 14
  • Мнения: 9 095
и да, хубав е, ама на всички размери пише че неможе Thinking Галя, незнам кое гледаш, отиди най- отдолу на сайта има едно кръгче със знамето на ЕС натисни го и ще видиш цените в евро Peace

Общи условия

Активация на акаунт