Слабително АМ???

  • 626
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
Здравейте, моят дребосък е на смесено хранене и ака много рядко - на 3-4 дни веднъж и тос наша помощ. В една аптека ми казаха, че имало някакво адапте, което има слабително действие и някои майки с този проблем дават на бебетата от него веднъж на ден. Знаете ли какво е това мляко и използвали ли сте го?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 499
Фризовом мисля,че е такова АМ!То е по-мазно и го изписват и за рефлукс.Най-добре се посъветвай с педиатъра на детето Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 15 215
Или Нутрилон Комфорт (преди се казваше Нутрилон Омнео).

# 3
  • Мнения: 27 524
Нутрилон Комфорт.

# 4
  • Мнения: 2 908
PeaceФризовома се препоръчва от педиатри по-скоро за повръщане.

# 5
  • хасково
  • Мнения: 107
имахме подобен проблем като бяхме на 2 месеца. С Фризовом решихме проблема.

# 6
  • Мнения: 2 673
Нутрилон комфорт Peace

# 7
  • Мнения: 209
Всички форми на Нутрилон имат такова действие, но на й-вече Комфорт!

# 8
  • Мнения: 1 416
Фризовом мисля,че е такова АМ!
"Фрозовом"-ът уж се препоръчва при рефлукс (педиатърката на Маргарита искаше да й го давам), но наистина разхлабва много. Това е причината да го спрем, хвана я ужасна диария.
Мисля, че "Нутрилон Комфорт" е по-добрият избор.

# 9
  • Мнения: 61
и ние сме на смесено със Фризовом но ефектът е нулев.вече и дуфалака и термометъра не ромагат и аз търся такова АМ.днес също ми препоръчаха Нутрилон Сомфорт

# 10
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
никаква диария не е имала малката от фризовома. много съм доволна, редувам го с Фризо НА. запекът е период, който при нея отмина някъде след 4ти месец и от тогава никакви проблеми не сме имали

# 11
  • Мнения: 287
Нутрилон комфорт беше и млякото на Моника от самото започване на смесеното и хранене. Не помагаше особено обаче, да не кажа хич. След това без да искам започнах да и давам обикновен Нутрилон - бях купила по погрешка.  Като че от него се регулира. Но за 3 дни пак се запече. Единствено помагаше сок от круши или сливи и то разреден с вода. От както хапва зеленчукови пюрета се оправи този проблем.

Общи условия

Активация на акаунт