Гъби от кога?

  • 1 105
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 917
Вчера купих гъби от пазара и се замислих дали да не приготвя на малката гъбена каша. Тя много си пада по подобни каши, но се чудя дали не са тежка храна гъбите за нея. Само информативно /тъй като с лентичката нещо е станало/ тя е на година и два месеца

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 907
И моя син е на 1г. 2м. и не мисля, че ще се престраша да му дам гъби преди да стане поне на 2 - 2.5г.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ооо не,много ме е страх от гъбите.Едва ли скоро ще му дам Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: X
Оооо не не - много много е рано. Поне на 2-3 годинки да стане.

# 4
  • Мнения: 153
Аз също мисля че гъбите трябва да се дават след 2-3 годинки . А и моя стомах не му понасят , затова мисля на малката да й дам да яде доста по късно .

# 5
  • София
  • Мнения: 15 198
Много ви е рано. Иво още не ял гъби.

# 6
    Малко след годинката и на двете си деца съм давала гъбена яхния,но само сосът .Готвя ги на яхния ,да е по-гъстичка .Сипвам сос натрошавам хляб и много я харесват.Давала съм да вкусят по една гъбка ,не отказват.На каката към две год. възраст спокойно си хапваше абсолютно всичко и сега ги обожава.Ако се решиш да пробваш ,нека да е задължително през деня и като за първи път малко колкото да опита.Ако и хареса следващия път спокойно и дай ,но да е за обяд.

# 7
  • Мнения: 27 524
Категорично не.
Гъби - след 3 годинки!

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
След 3 годинки.

# 9
  • Мнения: 3 042
Още не съм давала гъби на Злати, а е на почти 2г8м.
 Naughty Няма и да му дам скоро.

# 10
  • Мнения: 46 437
Гъбите май са най-тежката храна, за деца въобще не става.
Веднъж дадох, защото нямах представа  Confused добре, че изяде само една, изкара я цяла, недокосната  Confused

# 11
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз все още не съм дала, а сме на по-големи от вас. Не рискувай  Naughty
Има време ще си хапва като порасне.

# 12
  • Мнения: 351
Наистина недей да рискуваш, малки сте още.
Аз също не съм предлагала на дъшеря ми.

# 13
  • Мнения: 4 629
Давам гъби на сина ми от преди да навърши 2 години. Винаги са в нещо - я в манджа, я в пица... - така хапва по няколко парченца гъбки. Не му се е отразило негативно по никакъв начин

# 14
  • София
  • Мнения: 6 971
Аз още не съм давала гъби на детето си.

Общи условия

Активация на акаунт