Ако има проблем,признаци?!

  • 945
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Здравейте,
преди седмица бях на лекар,с 10 дни закъснение.Беше потвърдил бременност 5-6 дни преди това.Като отидох  втория път в 5 седмица размерът на "нещото" както Гинекологчо го нарече беше 5-6 мм. Започна да ме пита дали сам правила пак тест,дали имам странни признаци и болка,гледаше странно в монитора,но не ми каза нищто конкретно и някак си ме притесни.Дори не искаше да ми запази направо час за следващата седмица,защото мислеше ,че през това време най вероятно ще му се обадя с проблем.Накрая ми каза че би искал това "нещто" да се развива нормално!Нямам абсолютно никакви признаци-гадене,болка -нищтоооооооо.
Колко трябва да е размера на ембриона в този период и ако има някакъв проблем в развитието какви признаци може да има?
 

# 1
  • Мнения: 156
Здравей !
Не си споменала дали лекарят е видял сърдечна дейност. Не 100% ,но понякога липсата на промяна на гърдите ,може да е съмнение ,че нещо не е наред. Поне при мен беше така, дано не не се случи на теб.

# 2
  • Мнения: 75
Не е ли рано в началото на 5 г.с за сърдечна дейност?
Гърдите не са спирали да ме болят и то много ме болят ,доста напрегнати и уголемени.
Днес съм на лекар пак.Стискайте палци!

# 3
  • Мнения: 802
Не е ли рано в началото на 5 г.с за сърдечна дейност?
Гърдите не са спирали да ме болят и то много ме болят ,доста напрегнати и уголемени.
Днес съм на лекар пак.Стискайте палци!

Според мен е рано за сърдечна пулсация .
Но  мисля, че трябва да го разпитваш повечко твоя доктор, все пак той е длъжен да ти обесни всичко с подробности .
Стискам ти палци всичко да е наред .
Кога си на лекар днес и при кого ?!
Пиши после какво е станало ?!

# 4
  • Мнения: 802
само не ми стана ясно как броиш седмиците
 5  та седмица от последния ти М. ли ?!
 или 5 та седмица от предполагаемата дата на оплождане ?!

# 5
  • Мнения: 75
От последния МЦ броя.Ходя при д-р Йончев
Преди малко бях на преглед, лекаря видя само плоден сак около 12мм,ембрион не видя.Каза че може да става дума за кухо яйце,но на снимките които ми даде сега като се вгледам в черната точка виждам някакво образование и не само аз го виждам,което много прилича по форма на ембриона от снимките ,които разглеждах за всяка седмица от бременноста  как изглежда той.Каза ми че ще изчакаме 10 дни и пак да отида.
Чувала съм че при "кухото яйце"  се наблюдава кървене в 5-6 седмица,аз нямам!
Оф незнам вече при кой да ходя.
От Пловдив съм.Препоръчайте някой за второ мнение.
Благодаря!

 
 
 

# 6
  • Мнения: 802
Йончев в окръжна ли беше ?! newsm78
не се шашкай още е рано да се каже
спокойно, всичко ще е наред .

# 7
  • Мнения: 75
Да в окръжна.
и той ми каза че вече може и сърдечна дейност да се отчете.
да,ама ако чудото е станало няколко дни преди очаквания М.,както аз го усетих тогава ( а това ще рече около 21-22 април),може затова да не се вижда още.
Най добре да не гадая,а да взема още утре да потърся и второ мнение и да чакам.Дай Боже всичко да е ОК.
На всички успех!

Общи условия

Активация на акаунт