кървене по време на оеулация

  • 562
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Преди три дни ходих на гинеколог и ми каза,че имам течност в матката а лигавицата е много тънка за да съм в овулация , а днес е 14-тия ден откакто ми е дошъл цикъла и получих някакво кървене.Случвало ли се е такова нещо на някоя от вас.Много съм притеснена.Имам два спонтанни аборта от които втория беше преди 8 месеца, и сега много ме е страх и постоянно се страхувам от най-малкото нещо.

# 1
  • Мнения: 4 324
Изчакай да видиш как ще се „развие” кървенето, дали ще продължи или е само цапане. Не се знае дали си в овулация, не можеш да съдиш само по кървенето. Мериш ли БТ?
При повечето ми приятелки този цикъл нещо се е скапал - на мен лично ми се удължи страшно много, на друга с 2 седмици, на трета с 50 дена Sad Не знам на какво се дължи, но в факт Sad Има нещо странно ..... Може и при теб да е така, да си засегната от тази „странност”.

Много съжалявам за абортите Sad Дано повече не преживяваш този кошмар Sad

Успех и късмет.

# 2
  • Мнения: 54
И при мен цикълът нещо полудя.Идва ми като по часовник, обаче не иска да спира.Уж ми спре, пък след два дни пак прокървя.И така продължава около 14-16 дена.
Тече ми страшно много с огромни съсиреци около 4-5 дена.След лапарото стана страшно просто.Освен че е доста обилен, сега започнаха да ме болят яйчниците.Чувствам се така, както след операцията.
Мисля си, че трябва да направя хистероскопия.Док има съмнения за полипи в матката.
Някой знае ли дали се лекуват?Това което знам е лечение със золадекс.Но не ми се иска, тъй като е 3 месеца.А това си е много време при условие, че искаме бебе.

Общи условия

Активация на акаунт