Въпрос за RAID

  • 1 724
  • 8
  •   1
Отговори
Появиха се много комари, дали заради влажното време - не знам. Ще сложа съвсем скоро една мрежа, просто при ремонта не бях поръчал към дограмата, защото не съобразих добре. Въпросът ми е дали мога да използвам таблетките на райт против комари, които се поставят в нагревталчетата към контактите? Дали ще е вредно за бебе на 6 дни? Ако може да дадете съвет различен от "не отваряй прозореца", защото е неприложимо Laughing

# 1
  • Мнения: 6 029
не слагай - мен лично ме цепи глава от тях. не бих рискувала!

# 2
  • София
  • Мнения: 392
Дали ще е вредно за бебе на 6 дни?
Аз не бих рискувал - все пак е на 6 дни!
Ами ако му стане нещо от тази отрова, защото то си е отрова -  ще се получи, че си го отровила , което не ти го пожелавам  Praynig

По добре мрежичка от тюл около цялото легло, че да не го докопат гадинките.

Последна редакция: нд, 06 май 2007, 19:53 от Uprising

# 3
  • Мнения: 3 569
Не слагай щом имаш малко бебенце.

# 4
Благодаря. Ще приложа това с покриването на леглото с някаква мрежа.

# 5
  • Мнения: 25
Абре уточнявайте повече заглавията, аз си помислих че нещо за райд контролери ще разнищим и навих ръкавите а то какво било  hahaha Joy

# 6
  • Мнения: 216
ако имаш възможност премести беб4о и обезпаразити, сложи си мрежа на вси4ки прозорци и плъзгащи се врати проветри и спокоино си върни детенце в стаята единственото решение защото за да му сложиш на беб4е мрежа трябва да пригодиш леглото 4е да не се омотае детенце в мрежата........

# 7
  • София
  • Мнения: 392
ако имаш възможност премести беб4о и обезпаразити, сложи си мрежа на вси4ки прозорци и плъзгащи се врати проветри и спокоино си върни детенце в стаята единственото решение защото за да му сложиш на беб4е мрежа трябва да пригодиш леглото 4е да не се омотае детенце в мрежата........
Става дума за балдахинче - мрежа, която е далеко от детето !

# 8
  • Мнения: 216
ако имаш възможност премести беб4о и обезпаразити, сложи си мрежа на вси4ки прозорци и плъзгащи се врати проветри и спокоино си върни детенце в стаята единственото решение защото за да му сложиш на беб4е мрежа трябва да пригодиш леглото 4е да не се омотае детенце в мрежата........
Става дума за балдахинче - мрежа, която е далеко от детето !
О'к, про4еох 4аста дето се пояснява, просто исках да обарна внимание на вапроса 4е не е до покриване с нещо ами нещо предназна4ено за това Peace

Общи условия

Активация на акаунт