Обувки от сайта на Виктория Сикрет

  • 41 941
  • 325
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 7 477
някой поръ4вал ли си е обувки от този сайт?

има доста добри модели,а аз съм в 4удене за номерацията ThinkingИма модели ,които ги няма на кръгъл номер,а само и на 1/2......4удя се с 1/2 по-малък или по-голям номер да си поръ4ам newsm78
и има ли доволни от обувките изобщо?Разли4ни марки са ,може би е въпрос на късмет,знам ли.........

# 1
  • sofia
  • Мнения: 7 477
еееееееееее,не ми казвайте,4е никой не си е поръ4вал Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 45
Аз си поръчах 2 чифта от там, с 1/2 по-големи от моя номер!Като пристигнат сте ти кажа дали ми стават! Wink

# 3
  • Мнения: 7 837
Лавендер, именно защото са различни марки, понякога в еднаквата номерация има разминаване. Миналият месец пратих на сестра ми чехли и сандали, номер 6.5 и се оказа, че сандалите са й малко големи, а чехлите не...

# 4
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз си поръчах 2 чифта от там, с 1/2 по-големи от моя номер!Като пристигнат сте ти кажа дали ми стават! Wink

ок,мерси.Щото систър от ФЛ ще ги поръ4а .Тя никога не си е поръ4вала обувки от сайта и не мога да сравня Close
ина4е 8 е моя номер,ама тези дето съм харесала са само на половинки Twisted Evil

Последна редакция: нд, 06 май 2007, 18:00 от lavender

# 5
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Лавендер, именно защото са различни марки, понякога в еднаквата номерация има разминаване. Миналият месец пратих на сестра ми чехли и сандали, номер 6.5 и се оказа, че сандалите са й малко големи, а чехлите не...

явно е така newsm78
ама тези които съм харесала са затворени и ще стане фал ако са ми малки Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 106
за колко време пристигат нещата от сайта и как се поръчва?Аз нося на половинки, вземи си една половинка по-големи няма да си личи, а и няма да се притесняваш дали ще ти станат  bouquet

# 7
  • Neverland
  • Мнения: 143
 newsm45 и оттук ли ще поръчваме newsm45
Явно ще се прави кредитна карта #Crazy Thinking

# 8
  • Мнения: X
Записвам се за темата. Кажете по-подробно за условията на доставка, особености и т.н. Как се казва сайта, че аз съм разглеждала един, но там не шипваха до Европа?

# 9
  • Мнения: 1 313
Записвам се за темата. Кажете по-подробно за условията на доставка, особености и т.н. Как се казва сайта, че аз съм разглеждала един, но там не шипваха до Европа?

Моля някой който е поръчвал да разкаже и за таксите за доставка, аз си харесах страхотни бански и блузки от там

# 10
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Записвам се за темата. Кажете по-подробно за условията на доставка, особености и т.н. Как се казва сайта, че аз съм разглеждала един, но там не шипваха до Европа?

Моля някой който е поръчвал да разкаже и за таксите за доставка, аз си харесах страхотни бански и блузки от там

незнам моми4ета.На мен сестра ми ги поръ4ва от Щатите и  ми ги праща по хора,които пътуват.Не се занимавам да си поръ4вам от тук.Само и казвам какво да ми поръ4ва.Знам,4е за Щатите(от Щатите) времето за доставка е около 2 седмици ,а за Европа нямам идея Rolling EyesПредполагам,4е има указания в сайта.

Ина4е сутиените са страхотни.,Дрехите нещо не могат да ме грабнат,но си заплюх обувки Twisted Evil

ето го сайта

http://www.victoriassecret.com/

сега погледнах,имат шипинг до Бг,в средата на страницата пише и цената и доставката.

http://www2.victoriassecret.com/html/custsrvc/shipping/#intlRates

Последна редакция: нд, 06 май 2007, 23:00 от lavender

# 11
  • sofia
  • Мнения: 7 477
newsm45 и оттук ли ще поръчваме newsm45
Явно ще се прави кредитна карта #Crazy Thinking

извинявай,нямах намерение да вливам масло в огъня Crazy

# 12
  • Мнения: 423
някой поръ4вал ли си е обувки от този сайт?

има доста добри модели,а аз съм в 4удене за номерацията ThinkingИма модели ,които ги няма на кръгъл номер,а само и на 1/2......4удя се с 1/2 по-малък или по-голям номер да си поръ4ам newsm78
и има ли доволни от обувките изобщо?Разли4ни марки са ,може би е въпрос на късмет,знам ли.........
Аз имам няколко чифта, страхотни са. Не знам ка си ги поръчват другите, но аз имам приятели в USA и те ми ги носят до тук. Излизат без пари, а са супер различни и здрави. Аз нося 37 и си поръчвам 4 1/2, но това е само за летни обувки, чехли и сандали. Честно казано за затворени не съм се пробвала., защото аз и тук трудно влизам в един определен №-или са ми големи или са ми малки. Но имам и зимни, тях си ги поръчвам с половин №по- големи

# 13
  • София
  • Мнения: 1 808
Има едни. Много си ги харесвам.

Сега съм харесала страхотни чехли, но са 170 долара и така не ми се дават пари за мита и ДДС...

# 14
  • Мнения: 158
Хайде да се комбинираме за поръчката...
и аз съм харесала някои неща...Но трябва да имаш предвид, че в БГ слагат надценка на митницата за доставените стоки... Crossing Arms
Ако искаш заедно ми пиши на лични и ще се разберем,ок  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт