Гласувайте за име на форума

  • 761
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 15 215
Ами-това е....
Изберете някое от предложенията. Ако преобладават гласовете за запазване на досегашаното име на форума-добре, ако "победи" някое от другите предложения, ще помоля Мамма да смени името на форума.

Аз гласувам за предложението "Хранене с адаптирано мляко и захранване на бебетата"-по аналогия на името на другия форум "Кърмене и захранване на бебетата".

Анкетата ще бъде валидна 5 дни.

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 572
"Хранене с адаптирано мляко и захранване на бебетата"

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
"Хранене с адаптирано мляко и захранване на бебетата" - може да е малко дълго, но пък е най-точно.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 541
Отговор №2

# 4
  • Мнения: 5 246
И аз съм за отговор 2  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 244
Виви
тъй като ти за момента движиш форум , не може ли да смениш в отговор 2 адаптирано с хуманизирано, защото за мен така е най правилно
Дано да ти хареса и другите да го приемат. че както се коментира в една от темите все едно става дума за кукли и пластмаса

# 6
  • София
  • Мнения: 15 215
Добавих пета възможност-"Хранене с хуманизирано мляко и захранване на бебетта". Няма да е много правилно да заменя "адаптирано" с "хуманизирано" във втория отговор, защото доста хора вече казаха, че избират този вариант-още преди да се пусне анкетата.

# 7
  • Мнения: 2 258
Цитат на: Erica
"Хранене с адаптирано мляко и захранване на бебетата"


И аз така:)

# 8
  • София
  • Мнения: 2 958
"Хранене с адаптирано мляко и захранване на бебетата"

# 9
  • Мнения: 4 244
Цитат на: Vivi
Добавих пета възможност-"Хранене с хуманизирано мляко и захранване на бебетта". Няма да е много правилно да заменя "адаптирано" с "хуманизирано" във втория отговор, защото доста хора вече казаха, че избират този вариант-още преди да се пусне анкетата.

Благодаря Виви, обаче аз вече бях гласувала

# 10
  • Мнения: 153
Гласувах за вторияя отговор, но по-важно е че си помагаме а не как се казва форума. Всички тук са много приятни и ще ми е много интересно да се видим някой път. Има ли майки, които живеят в Пловдив и са от "Тракия"? Ще ми е приятно да си намеря компания за разходките

Общи условия

Активация на акаунт