Кажете човек или фирма за миене на прозорци

  • 795
  • 4
  •   1
Отговори
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Сложихме си преди година ПВЦ. Отварят се само двата средни прозореца, а двата странични - не. По същия начин е и в спалнята - само средния. Не мога да стигна другите и не знам как да ги измия отвън. Една година така си стоят. Препоръчайте ми човек или фирма ама и цена ако може да кажете - на квадрат ли вземат тея хора, на кво.

# 1
  • Мнения: 4 916
Виж с търсачката - някъде имаше телефони на фирма Василка.

# 2
  • Мнения: 263
Сложихме си преди година ПВЦ. Отварят се само двата средни прозореца, а двата странични - не. По същия начин е и в спалнята - само средния. Не мога да стигна другите и не знам как да ги измия отвън. Една година така си стоят. Препоръчайте ми човек или фирма ама и цена ако може да кажете - на квадрат ли вземат тея хора, на кво.

А иначе - със стъклочистачка от сорта на тези, с които мият витрините. И в майка ми е така и с това се оправяме...  Peace

# 3
  • Мнения: 432
5 лв. на стандартен 3-крилен прозорец, но трябва да си купиш от тези специалните парцали за прозорци - с дългите дръжки, има ги навсякъде по домашните потреби и са по 10-на лв. Иначе и тя не може да ги стигне  Laughing Ако те устройва, пиши ми на лични и ще ти дам телефона на жената.

# 4
  • Мнения: 416
Препоръчвам ти фирма Василка.Ползвам услугите им вече няколко години и съм много доволна.Ето ти линка и ценоразписа
http://www.vasilka-bg.com/ceni.htm
Коректни са.

Общи условия

Активация на акаунт