Проучване...

  • 6 807
  • 21
  •   1
Отговори
Здравейте!  bouquet BlushАз съм новак във форума и ще ми е много интересно да разбера кой,с какво е отслабнал с много кг-ми за много кратко време...Това е нещо като проучване...така да се каже Joy
Благодаря ви!                  coolcool

Да споделя и моя личен опит ...отслабнах с 13 кг за 12 дни с една диета с ориз и др(наистина изглежда невероятно ,но е истина).Тогава бях 88 кг и може би на това се дължи бързото сваляне(естествено и спортувах по 1 час на ден)...след това направих захранване и успешно ги запазих...после преминах на месо и зеленчуци и за 3 месеца отслабнах с 16 кг...това е Mr. Green

# 1
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Дай малко инфо за диетата с ориза де?

# 2
  • Мнения: 916
 Shocked #Crazy Shocked
Toва е резултат WOW...
Е,аз не мога да се похваля с бързо сваляне,но пък учителката ми се стопи пред очите ми буквално...горе-долу за месец около 20-25кг...не беше на диета,ами просто не ядеше от притеснение,защото й предстоеше да издава книга...

А каква е тази диета с ориз?

# 3
Ами диетата уж се води холивудска:
1-4 ден -само варен ориз без мазнина и сол(аз си слагах по малко чубрица,защото иначе е много гадно)

5-8 ден -само пилешко месо(варено,отново без нищо)

9-12 ден- по 2 кисели млека на ден(може да си сложите и магданоз)

Много е ефикасна , но и доста трудна и стресираща,обаче си заслужава ,поне при мен...все пак всичко е до организъм)

Наистина ви желая много воля,ако решите да я правите!УСПЕХ!

# 4
  • Мнения: 453
брей много интересна диетка newsm78 newsm78обаче можеш ли да ми кажеш дали ще подейства така добре и на хра с по-малко кг. от сорта на 5/6 newsm78 newsm78

# 5
  • Мнения: 6 958
При мене даде резултат плодове-чай-мед за 35 дена - 15 кг., а до днес - 24 кг. пак по същата система...

Какво си спортувала?

# 6
  • Мнения: 4 770
Здравейте!  bouquet BlushАз съм новак във форума и ще ми е много интересно да разбера кой,с какво е отслабнал с много кг-ми за много кратко време...Това е нещо като проучване...така да се каже Joy
Благодаря ви!                  coolcool

Да споделя и моя личен опит ...отслабнах с 13 кг за 12 дни с една диета с ориз и др(наистина изглежда невероятно ,но е истина).Тогава бях 88 кг и може би на това се дължи бързото сваляне(естествено и спортувах по 1 час на ден)...след това направих захранване и успешно ги запазих...после преминах на месо и зеленчуци и за 3 месеца отслабнах с 16 кг...това е Mr. Green
Невероятно е това ти постижение!   bouquet
Но винаги съм мислела, че такова рязко отслабване прави кожата ужасна и никога не съм посмявала да се ограничавам много.  newsm78

# 7
  • Мнения: 4 678
Кожата при всеки е различна!
Един сваля 20 килограма рязко и кожата е стегната,а друк сваля 3-4 кг и кожата се отпуска ,стрии newsm78

# 8
  • Мнения: 8 242
С глад и бягане 10 км на ден.. За 3 месеца 25 кг (от 85 на 60).. Ама туй беше преди 5 годинииии  Rolling Eyes

# 9
А след като приключи с диетата, с какво се храниш и има ли йо-йо ефект?

# 10
  • София
  • Мнения: 10 858
Темичката ми е интересна. Диетата е драстична, но вероятно е ефикасна.
Миранди, а ти ме изуми Shocked Shocked Shockedнаправо съм като потресена! Не знаех, че си свалила толкова много кг до момента. Браво!  bouquet

# 11
  • Мнения: 6 958
Кожата при всеки е различна!
Един сваля 20 килограма рязко и кожата е стегната,а друк сваля 3-4 кг и кожата се отпуска ,стрии newsm78

Така е  Peace

Темичката ми е интересна. Диетата е драстична, но вероятно е ефикасна.
Миранди, а ти ме изуми Shocked Shocked Shockedнаправо съм като потресена! Не знаех, че си свалила толкова много кг до момента. Браво!  bouquet

Виви ми мила имаме най отдоле на нашата си таблица, как не си забелязала килограмите ми чак се чудя -> единствената с такива гигантски размери семоа  Shocked Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 1 817
Тази диета дали има вариант без пилешкото месо  newsm78 ? Аз не обичам месо, но ориз много!  Peace

# 13
maktyBka, колко ориз ядеш на ден в оризовите дни и колко месо? Аз имам да свалям доста кила и тва е един добър старт

# 14
  • Мнения: 6 958
maktyBka, колко ориз ядеш на ден в оризовите дни и колко месо? Аз имам да свалям доста кила и тва е един добър старт

За тази диета аз знам, че се яде 150-200 гр. ориз в сварено състояние на един прием, а за месото около 1 кг. и най добре да е варено пиле или варена/печена риба - също помага разпределени за целия ден Peace

За сваляне лично аз смятам, че е най добре 1 плодов ден в седмицата поне, после 1 ден на заленчуци, 1 ден месо, 1 ден риба, 1 ден течна храна (супа), 1 ден ориз или картофи и т.н. като монодиета точно  Peace

С този начин на хранене би свалила доста и то без усилия, ще си сита, не и гладна и ще сваляш  Peace А за начало, ако можеш започни с 5 дена само на плодове, 5 дена захранване и после една монодиета  Peace Ако никога не си правила плодуване, като за 5 дена и като за първи път може да свалиш 5 кг. и по този начин ще се изчистиш добре и ще подготвиш организма си за друга диета, чрез храна от която ще сваляш  Peace Незнам дали се изразих правилно, но това е мое мнение само  bowuu Успех  Hug За сравнение за 10 дена плодуване бях свалила 8 кг. и после продължих до 35 ден, но ако ти нямаш време и 5 на 5 ще ти даде добър старт   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт