Търся си такива очила

  • 1 351
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 045
Не съм ги виждала нито в оптика нито в интернет а съм полудяла за тях Crazy Ако някой има идея откъде да си ги купя ще съм много благодарна  Peace
http://www.bulgari.com/php/createpdfa.php?id=741&lang=1 Така се надявам да се виждат  Crazy

Последна редакция: сб, 05 май 2007, 14:26 от Desika

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Оправи линка Peace

# 2
  • Мнения: 5 622
Отваря се главният сайт на Булгари  Rolling Eyes

Намери ги някъде другаде и копни адреса на снимката, като го постнеш директно тук, с картинка, да разберем за какво става дума.

Леонардо нали претендират да имат всичко ново, нямат ли очилата, които ти искаш?  Thinking

# 3
  • Мнения: 1 045
Отваря се главният сайт на Булгари  Rolling Eyes

Намери ги някъде другаде и копни адреса на снимката, като го постнеш директно тук, с картинка, да разберем за какво става дума.

Леонардо нали претендират да имат всичко ново, нямат ли очилата, които ти искаш?  Thinking
Точно това обеснявам , че не мога да ги намеря никъде  ooooh!

# 4
  • Мнения: 5 622
да де, разбрах те, но се озадачавам все пак..

Пусни една картинка да ги видим все пак  Thinking

# 5
  • Мнения: 3 461
Преди два дни ги мерих, но за съжаление в Бахрейн. Ако ги няма все още, не могат ли да ти направят поръчка?

# 6
  • Мнения: 636
Сигурна ли си, че моделът е нов newsm78 Аз имам подобни от миналото лято на EКСТЕ. Но пък то разлика от миналото лято и сега в тенденциите почти няма. Не може ли в някоя оптика да ти ги поръчат срещу съответно капаро

# 7
  • Мнения: 636
Мдаа, нови са щом ги няма в България а са "забелязани" в Бахрейн.
Ако се съгласят да ти и доставят в някоя оптика не се чуди- тоя модел стои страхотно Peace Така ме яд, че счупих моите Cry

# 8
  • Мнения: 3 461
Мдаа, нови са щом ги няма в България а са "забелязани" в Бахрейн.


То и това не е критерий, че са последния писък на модата, но ги има във Вог за месец май. Peace

# 9
  • Мнения: 636
Е ми да се надяваме, че до септември ще се появят и по нашите оптики Laughing Mr. Green

Как стои въпросът с поръчките наистина. И на мен ми се случвало преди 2 години да си харесам очила, но да не открия никъде. Така и не питах дали може да се поръчат newsm78
Някой поръчвал ли е и изпълнявали са поръчката? Би трябвало да няма проблем според мен

# 10
  • Мнения: 1 952
Е ми да се надяваме, че до септември ще се появят и по нашите оптики Laughing Mr. Green

Как стои въпросът с поръчките наистина. И на мен ми се случвало преди 2 години да си харесам очила, но да не открия никъде. Така и не питах дали може да се поръчат newsm78
Някой поръчвал ли е и изпълнявали са поръчката? Би трябвало да няма проблем според мен

Надявай се, ама през кой септември......

# 11
  • Мнения: 636
 hahahaНАДЕЖДИ ГОВЕЖДИ стана моята работа hahaha

# 12
  • Мнения: 2 309
В тази оптика Леонардо,са много неприятни продавачките и много излишно се изхвърлят с "новите" си модели ooooh! Имат си и раздел с очила - тежката артилерия,така ги наричат... Joy
Фен съм на Булгари и точно същите ги гледах преди седмица в Истанбул - Лалели...

Последна редакция: сб, 05 май 2007, 22:44 от Рожбо

# 13
  • Мнения: 3 461
Тук  са приблизително  $350.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 604
Мдаа, нови са щом ги няма в България а са "забелязани" в Бахрейн.


То и това не е критерий, че са последния писък на модата, но ги има във Вог за месец май. Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт