Спряхте ли да гледате Нова?

  • 5 191
  • 118
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте!
Стана ми любопитно дали, след като всички зрители ни направиха на маймуни с поредния/последния Биг/Вип Брадър, продължавате да гледате Нова? Лично ние, в нашето семейство, вече пропускаме този канал и открихме, че има доста добри заместители на толкова елементарно манипулиращата ни ТВ. Последната (или поредната!) изява на Ники К. съвсем успешно се замести от продукцията на Халваджиян "Игра за милиони" по ТВ7. Единствените предавания, които може все още да ни върнат към Нова са филмите в неделя, но нищо друго вече не ни влече към нея. Не е ли време тази телевизия да разбере, че хората искат да гледат продукции без външна намеса, евентуално с нови лица, което да върне интереса ни към нея?
Какво е Вашето мнение по въпроса? Нарочно го пиша с главно "В", защото трябва да осъзнаем/ят, че ние-зрителите, не обичаме и не искаме да ни правят на маймуни!

# 1
  • Мнения: 3 423
Много лично го приемате.
И що мислите, че всяка телевизия е за всеки?!

трябва да осъзнаем/ят, че ние-зрителите, не обичаме и не искаме да ни правят на маймуни!

Вие, зрителите, плащате данъци само за Канал 1,
другите телевизии живеят от реклама, следователно
не сте вие тези, които им дирижирате оркестъра.

# 2
  • Мнения: 750
Не ме вълнува кой спечели Брадъра. Предпочитам си новините по Нова, а и някои филми. Кат спра да я гледам... Абе СИА са си решили кво ще става. Просто другия Брадър няма да го гледам. А и не гласувам.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Разбира се,че не съм спряла да гледам НТВ.И на мен не ми хареса,че Хриси спечели ББ,ма кво са да си разплета чорапите ли?НТВ е най-гледаната ТВ от мен,смятам че дават много хубави филми,предавания и т.н.Не висля,че бих спряла да гледам определена програма просто заради някаква игра. Laughing

# 4
  • Мнения: 6 991
Аз пък не мога да разбера как може толкова да ви зависи животът от някаква си телевизия ooooh!
Махнете си телевизора и ще откриете милион по-забавни и интересни неща за правене цялото семейство, от колкото да зяпате в екрана малоумия Rolling Eyes А ако толкова ви се гледат филми, гледам, имате си компютър - теглите си каквото ви харесва и си го гледате.

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Малко ми е неразбираемо как може която и да било телевизия да ме прави на маймуна, при положение че дистанционното е в моята ръка.

На него има и едно копче за спиране на телевизора, между другото.  Peace

# 6
  • Мнения: 2 792
  Гледам я, когато има нещо интересно, всяка събота и неделя  гледам задължително "Гимназия Деграси"от 10 до 11 много добър сериал.
  Мен никой никога не ме е манипулирал, защо ли?

# 7
  • София
  • Мнения: 1 750
Не съм спряла да гледам Нова. Нито ще спра, докато има неща, които са ми интересни - Новините, вечерните сериали, Един срещу всички...
Пък и заради една игра не мога да намразя цяла телевизия. Не съм в предучилищна възраст, все пак  Wink

# 8
  • Мнения: 25 446
Малко ми е неразбираемо как може която и да било телевизия да ме прави на маймуна, при положение че дистанционното е в моята ръка.

На него има и едно копче за спиране на телевизора, между другото.  Peace

Ъхъм!  Peace
Не виждам как една телевизия или едно предаване може да ме направи на маймуна, ако аз самата не му позволя.

# 9
  • Мнения: 431
Ами аз спрях да гледам (всякаква) телевизия преди 5 години и ми се отразява много добре. Чета повече. Реклами не ме хващат и престанах да се възмущавам за глупости, които не зависят от мен.  Hug

Много се впрягаш - и то за някаква глупава игра. Като малка "Не се сърди човече" не си ли играла? Wink   

# 10
  • София
  • Мнения: 3 099
Нова имат недостижими репортерски разследвания и публицистични предавания. Освен това съм безотказен фен на Коритарката.

А игричките ме гадят по всички телевизии.

# 11
  • Мнения: 6 167
ами да, аз спрях да гледам Нова.  Stop
няма да им дирижирам оркестъра, но със сигурност няма да дирижират и мен.

не че им пука, но на мен- да.

# 12
  • Мнения: 2 229
Гледам я колкото я гледах и преди - тоест почти не. Mr. Green
Но ако съм я гледала редовно, да спра защото спечелил еди кой си във ВБ, е голяма глупост. "Това предаване ми харесва, ма няма да го гледам щот е по Нова." Доста тъпо звучи. Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 920
Не. Не гледах Брадъра. Няма да гледам и Систъра, ако се появи.

# 14
  • Мнения: 3 423
Аз не съм гледала Нова телевизия
от почти десет години. Личи ли ми?

Общи условия

Активация на акаунт